Písek – Žďár n/S 3:4 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 2:5 (kon.)
IHC Králové Písek
3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Pátek 02.12.2011, 19:00 • KOMTERM ARÉNA (4200 diváků). • Liga juniorů

Velká sprcha pro Písek. V poslední minutě přicházejí domácí o alespoň 1 bod. Tímto se s vámi loučí Daniel Horažďovský na shledanou. (21:00:29)

60:00

59:35
    Skvortsov (ZNS) - 2 minuty - vysoká hůl.

59:30
    Žďár právě vstřelil branku!
    Přečíslení 2 na 1 vyřešil střelou do prázdné brány PATRIK SLAVÍK, 3:4. Asistence: Pavekl Hron.

58:41
    Oddechový čas pro domácí.

56:00
    Písek hýří aktivitou. Snaží se z výsledkem něco udělat.

53:12
    Bernad prohání soupeře po celém kluzišti.

52:03

50:31
    V oslabení kontrují hosté. Po minele obránce domácích ve středním pásmu se trefuje PATRIK SLAVÍK, 3:3. Asistence: Jakub Fuzik.

50:03
    Hráčská lavice hostů - 2 minuty - příliš mnoho hráčů na ledě.

49:15

47:57
    Bernadova jedovatá střela na teploměr Bernarta neuspěla.

47:15
    Bernart (ZNS) - 2 minuty - nedovolené pránění.

46:12
    Písek právě vstřelil branku!
    Akci 2 na 1 vyřešil střelou na lapačku TOMÁŠ VEJDA, 3:2. Asistence: Václav Korous, Jakub Bernad.

45:13

44:49
    Hosté ce čtyřech.

44:00
    Písečtí obléhají Žďárskou branku, ale z přemíry snahy se hostům podařilo vyhodit.

43:13
    Krátký (ZNS) - 2 minuty - hákování. 1:36 = 5 na 3

42:49
    Peška (ZNS) - 2 minuty - při záchraně gólové situace Písku si pomohl nedovoleným způsobem. - hákování.

Daniel Horažďovský

Branky a nahrávky: 19. Vejda (Bernad), 31. Bernad (Korous), 47. Vejda (Korous, Bernad) - 31. Fuzik (Jan), 35. Peshkov (Šimon), 51. Slavík (Fuzik), 60. Slavík (Hron)

IHC Králové Písek: Kafka T. (Havelec) - Žemlička, Hrubý, Turek, Jirků, Hanus, Kafka J., Javůrek, Šmejkal, Volf, Vejda, Korous, Bernad, Novák, Hanus, Paukner.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Bernart - Krátký, Peška, Jan, Škorpík, Peshkov, Hron, Peňáz, Šimon, Velecký, Caudr, Fútik, Čejka, Skvortsov, Slavík.

Rozhodčí: Mandrysz - Vavruška, Suchánek