Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:6 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 3:6 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:2 (kon.)
Sparta – HC Kladno 5:0 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:1 (kon.)
Písek – Pardubice 3:6 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 4:5 (po s.n.)
Motor ČB – Letňany 1:3 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:6 (kon.) | Jihlava – Třinec 4:5 (po s.n.)
HC Slavia Praha
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 08.12.2011, 15:00 • Eden, Praha - Vršovice • Extraliga staršího dorostu

Plzeň vedla v Edenu už od třetí minuty. I když se slávistům povedlo ve 48. minutě srovnat stav zápasu, čtyři minuty před koncem vystřelil výhru Plzni Jan Shleiss. (17:08:10)

60:00

59:43
    Plzeňští odolávají slávistickému tlaku, teď mají navíc puk ve své moci a zdá se, že už si tři body vzít nenechají.

58:42
    Uhlík spěchá na střídačku, Slavia to zkouší v šesti bez brankáře.

58:35
    Domácí trenér Čelanský si bere oddechový čas.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32
    Sešívaní se marně probíjejí do útoku, Plzeň dobře brání modrou čáru.

55:55
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Čtyři minuty před koncem třetí třetiny strhává vedení na stranu Plzně JAN SCHLEISS. Domácí se nechali zatlačit do defenzivy, Andrlík našel dobrou přihrávku Schleisse, a ten propálil Uhlíka. Asistence: Tomáš Andrlík.

53:04
    Indiáni v plném počtu.

52:21
    Slávistům se dnes přesilovky nedaří, nemohou se pořádně usadit v pásmu ani tentokrát.

51:04
    Dvě minuty za napadení dostává plzeňský David Němeček.

48:45
    Slávisté v plném počtu, tohle oslabení zvládli lépe než možná sami čekali.

47:53
    Slavia právě vstřelila branku!
    Plzeňští hokejisté chybují při vlastní přesilovce a je vyrovnáno. Jirsa poslal puk najíždějícímu FILIPU HLINKOVI, a ten se tváří v tvář gólmanu Karafiátovi nemýlil. Asistence: Václav Jirsa.

46:45
    Dlouho se však v plném počtu nehrálo, dalším slávistickým hráčem, který si posedí dvě minuty na trestné lavici je Radek Veselý. Provinil se hákováním.

44:04
    Na ledě už je také Drahorád, hraje se v pěti na obou stranách.

43:11
    Marcel se již zapojuje do hry , začíná zkrácená plzeňská přesilovka.

42:04
    Karel Drahorád nešťastně vyhodil puk mimo hrací plochu a přesilovka Slavie je u konce. Domácí dorostenec dostává dvě minuty za zdržování hry.

41:11
    Slávisté ale dostávají vzápětí další početní výhodu. Patrik Marcel je vyloučen na dvě minuty za hákování.

40:19
    Domácí se ve zbytku přesilovky neprosadili, Plzeň v plném počtu.

Jakub Mezlík

Branky a nahrávky: 48. Hlinka (Jirsa) - 3. Moravčík (Šmíd), 56. Schleiss (Andrlík)

HC Slavia Praha: Uhlík (Sovák) - Červený, Novák, Jirsa, Patzelt, Freisler, Burian, Drahorád, Brzák, Tejral, Bureš, Sakajev, Veselý, Mašín, Zajíc, Fortelka, Vyskočil, Knot, Hlinka, Löbl
    HC Škoda Plzeň: Karafiát (Pacl) - Němeček, Kubík, Šmíd, Marcel, Lobo, Sladký, Šimandl, Moravčík, Mašek, Schleiss, Andrlík, Holý, Zimmermann, Polata, Uhlík, Přikryl, Tulačka, Kristl, Ryba, Kepka

Rozhodčí: Jebavý - Nepomucký, Žemlička