Česko – Dánsko 7:0 (kon.) | Slovensko – Lotyšsko 3:1 (kon.) | USA – Finsko 1:4 (kon.)
Švédsko – Švýcarsko 4:3 (po s.n.)
po s.n.
Švédsko
4:3 (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
Švýcarsko
Středa 28.12.2011, 23:30Mistrovství světa do 20 let

Děkuji za pozornost a dobrou noc! (02:07:58)

Švédsko vítězí!
    Rozhodující branku střílí SEBASTIAN COLLBERG.

SUI 2: Bertschy neproměnil a Švédsko vítězí.

SWE 2: Také Friberg skóruje. Zakončil pod beton Meiliho.

SUI 1: Vermin trefil jen gólmana.

SWE 1: Collberg si položil gólmana a střelou nad beton proměňuje první nájezd!

Samostatné nájezdy začínají.

Čekají nás tedy samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Rakell měl nyní příležitost, ale z mezikruží trefil jen gólmana.

64:25
    Švédsko se drží v úásmu, ale gólman Meili nemá moc práce.

63:01
    Poslední dě minuty prodloužení. Hra se nyní srovnala, ale na přesné střely zatím čekáme.

61:06
    Nastavený čas zatím nepřinesl žádnou šanci. Více má puk na holi Švédsko.

60:01

Třetí třetina přinesla překvapení Nejprve se Švédsku podařilo odskočit o dvě branky, ovšem soupeř zbraně nesložil a dvě minuty před sirénou vyrovnal.

60:00

59:45
    Od modré střílel Granberg, kotouč v brankovišti nebezpečně poskakoval a snažil se jej dorazit Larsson, ale Mieli puk nakonec schoval do lapačky.

59:26
    Ani jednomu z týmů se nyní nedaří kloudně vystřelit. Zápas spěje do prodloužení.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 15. Friberg (Rensfeldt, Klinberg), 37. Nordström (Backman, Karlsson), 42. Rensfeldt (Thorell, Granberg), ?. Collberg - 26. Vermin (Kukan), 53. Vermin (Hofmann), 58. Kukan (Bertschy)

Švédsko: Gustafsson (Forsberg A.) - Klefbom, Brodin, Claesson, Klingsberg, Granberg, Nemeth, Backman - Larsson, Sundström, Friberg - Karlsson, Zibanejad, Rakell - Nordström, Rensfeldt, Thorell - Boyce Rotevall, Collberg, Forsberg F., Rask.
    Švýcarsko: Meili (Wolf) - Marti, Trutmann, Hachler, Kukan, Vermeille, Sutter, Baltisberger - Martschini, Bartschi, Walser - Vejmin, Bertschy, Richard - Bertaggia, Haas, Andrighetto - Hofmann, Amstutz, Schneuwly, Simion.

Rozhodčí: Croft (USA), Šindler (CZE) - Carlson (CAN), Gabauer (CZE)