4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
Atlant Mytišči
Středa 28.12.2011, 16:00KHL

To je pro dnešek z KHL vše. Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek středečního dne. Na shledanou! (18:10:35)

Ve třetí třetině už gól nepadl a domácí trenér Miloš Říha si může podat ruce se svým realizačním týmem. Petrohrad totiž v souboji dvou elitních celků soutěže zdolal Atlant Mytišči 4:1 a český kouč si tak připsal výhru nad svým bývalým celkem. Tříbodový zisk také znamená, že hráči SKA potvrdili svou pozici nejlepšího týmu KHL.

60:00

59:31
    Štěpánek musel likvidovat tvrdou střelu Radivojeviče, pak ustál i následnou dorážku.

59:01
    Poslední minuta dnešního zápasu.

58:29
    Šarvátka před Barulinovou brankou. Makarov tam dostával od hostujících hráčů co proto, ale rozhodčí nakonec vše uklidnili.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Petrohrad dnes již vítězství s největší pravděpodobností nepustí.

57:30
    Postavení mimo hru v podání SKA.

55:43
    Vyloučený Něprjajev na ledě.

55:38
    Klimenko vystihl přihrávku hostujících beků na útočné modré a hnal se sám na Barulina, který jeho nájezd zastavil. Gólman Mytišči ještě udržel svým spoluhráčům poslední zbytky naděje.

54:56
    Žerděv si tak tlouho hledal prostor, až kotouč vybojovali domácí a vyhodili jej do bezpečí.

54:25
    Kotouč ve středním pásmu.

53:42
    Naopak, domácí hráč je dokonce sám vyloučen. Přesilová hra Atlantu.

53:42
    Něprjajev dostal holí do obličeje, ale žádný z rozhodčích si toho k nelibosti domácích fanoušků i střídačky nevšiml.

53:20
    Hosté se protlačili ke střele, kterou Radivojevič nasměroval jen do Štěpánka. Jinak se ale Atlant sotva dostává do útočného pásma.

52:10
    Hráči SKA už nikam nepospíchají a snaží se především narušovat akce soupeře.

51:42
    Kotouč skončil někde v hledišti. Buly v obranném pásmu Petrohradu.

51:01
    A domácí v pěti bruslařích.

50:48
    Průcha vyhazuje. Přesilovka Atlantu pomalu končí.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 4. Arťuchin (Něprjajev), 6. Arťuchin , 30. Makarov (Pervyšin, Fedorov), 38. Arťuchin (Fedorov, Průcha) - 23. Zubarev (Glukov, Kablukov)

SKA Petrohrad: Štěpánek (Ježov) – Kolcov, Kalinin, Denisov, Grebeškov, Višněvskij V., Pervyšin, Berdjukov, Petrov – Průcha, Něprjajev, Arťuchin – Martensson, Rybin, Klimenko – Tichonov, Fedorov, Makarov - Kučerjavenko, Soloduchin, Monahov
    Atlant Mytišči: Barulin (Kotschnew) – Zubarev, Niskala, Višněvskij I., Petrasek, Ternavskij, Nurislamov – Zakrisson, Andersson, Žerděv – Rybakov, Kablukov, Bobrov – Lewandowski, Upper, Radivojevič – Šiškanov, Glukov, Černov

Rozhodčí: Baluška, Romaško - Majtak, Pronskij