Timra IK
3:6 (1:2, 0:3, 2:1)
Färjestad Karlstad
Pátek 30.12.2011, 19:00Švédská Elitserien

Domácí sice vyhráli třetí třetinu 2:1, v konečném součtu to ale na celkové vítězství nestačí. Farjestad si odváží všechny body, za výhru 6:3. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer. (21:22:57)

Timra právě vstřelila branku!
    MATT MURLEY ještě v závěru třetí třetiny upravuje skóre na 3:6. Asistence: Mat Robinson, Oscar Hedman.

57:37
    Sjorgen usedá na trestnou lavici, provinil se podražením.

56:44
    Aslund rovněž netrefil bránu, Lundstrom mohl být v klidu.

55:27
    Bastiansen nezamířil přesně.

54:57
    Murley se dostal ke střele i následné dorážce, i z tohoto souboje vyšel vítězně brankář hostů.

54:25
    Hedstrom zakončoval z dobré střelecké pozice, ale Petterson dokázal kotouč vyrazit.

53:04
    Na druhé straně Paulsson mířil do betonů brankáře Lundstroma.

52:46
    Domácí jsou vstřeleným gólem povzbuzeni. Fleury mířil těsně vedle.

52:07
    SIMON ONERUD upravil na rozdíl čtř gólů, do konce zbývá ještě necelých osm minut. Uvidíme, zda se ještě domácím podaří zápas zdramatizovat. Asistence: Jonathan Hedstrom, Martin Roymark.

49:03
    Lundstrom nemusel proti střele Meyera zasahovat, kotouč minul bránu.

46:41
    Roymark zaměstnal brankáře hostů, ten podržel svoje mužstvo.

Tomáš Němec

Branky a nahrávky: 8. Roymark (Hallin, Granath), 53. Onerud (Hedstrom, Roymark ), 59. Murley (Robinson, Hedman) - 5. Ševc (Wallin, Nygren), 11. Berglund, 22. Berglund, 34. Berglund (Bastiansen), 38. Berglund (Hyvonen), 46. Hygren (Hyvonen, Johansson)

Timra IK: Ridderwall (25. Lundstrom) - Hedman, Torp, Hogstrom, Robinson, Granath, Motin, Dahlroth - Hedstrom, Molinder, Bremberg - Fleury, Hagos, Murley - Roymark, A. Larsson, Hallin - Onerud, Logdal, Parssinen.
    Färjestad Karlstad: Petterson-Wentzel (Nihlstorp) - Lindstrom, Frogren, Ševc, Nygren, Berglund, J. Larsson, Sterner, Bertov - Holtet, Bastiansen, Meyer - Aslund, Wallin, Johansson - Paulsson, Hillding, Lundh - Berglund, Sjogren, Sjogren.