Havlíčkův Brod – Písek 2:1 (kon.) | Chomutov – Třebíč 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 3:0 (kon.)
Šumperk – Benátky n/J 1:2 (kon.) | Most – Kadaň 0:8 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 6:1 (kon.)
Olomouc – Beroun 4:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 11.01.2012, 17:301. liga (ČR)

Ústečtí hokejisté na začátku třetí třetiny dvěma zásahy Boháče definitivně zhatily snahy Litoměřic na bodový zisk. Potom si už výhru zkušenější lídr tabulky celkem v poklidu pohlídal. (19:43:02)

60:00

59:42
    Sagát zpoza branky vyvezl puk a jeho zakončení po zemi Přikryl pohlídal.

58:30
    Paraádní kombinaci po ose Čermák - Treille - Čurilla chybbělo jen aby posledně jmenovaný nastavil správně hůl.

57:40
    Pazourek z dorážky z levé strany trefil jen boční síť.

57:05
    Ladislav Gengel (LTM) při vyhození kotouče trefil kostku nad ledem a bude pykat dvě minuty za zdržování hry .

56:30
    Nahození Gureně před brankou Ústečtí nyní nedokázali tečovat. Hostujcíí brankář hru přerušil.

55:40
    Lev se dostal za záda obrany. Střelu mezi betony netrefil do škvíry, kam míil.

54:50
    Gengel zblízka nezvládl zakončit důrazně.

54:15
    Znovu domácí vyhazují, hraje se klasická přesilovka.

54:00
    A Ústečtí vyhazují.

53:41
    Hosté vystřelili dosud v zajímavé výhodě jednou. Nyní je zastavil přestupek na modré čáře.

53:00
    Ústí bude hrát ve třech. Na dvě minuty míří na trestnou laviici Dan Růžička (UNL)

52:05
    Po souboji v pásmu Litoměřic půjdou za katrna dvě minuty Lukáš Poživil (UNL) za krosček a Martin Dudáš (LTM) za podražení.

51:20
    Ústečtí hrají příliš bohorovně. Jejich přihrávky ve vlastním pásmu byly na hraně riziika. Na druhou stanu zkušený domácí tým je spokojen s vydobytým vedením a v poklidu si je chce ohlídat. Do útočení se nehrne.

48:15
    Na jedné straně se neprosadil Roubík s Ludvíkem, na druhé zakončoval Belay. Koutský předvedl zákrok vyrážečkou.

45:33
    Lvi právě vstřelili branku!
    Pazourek se proměnil ze zakončovatele v asistenta. Poslal hopsavý puk mezi beky na najetého DANIELA BOHÁČE. Ten jej zvládl zkrotit a vystřelil přesně pod horní tyčku. Asistence: David Pazourek.

45:00
    Závar před Přikrylem. A byl u toho dnes velmi aktivní Pazourek. Střelu Sklenička nadvakrát dorážel. nedokázal puk procpat za záda gólmana hostů.
    Branky a nahrávky: 30. Čermák M. (Sklenička, Třetina), 42. Boháč Daniel (Gureň, Pazourek), 46. Boháč Daniel (Pazourek)

HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (Petrásek) - Klobouček, K. Černý, L. Poživil, P. Hořava, Gureň, Sklenička, D. Růžička, Dominik Boháč - Šagát, Roubík, Ludvík - R. Kovář, Rod, Lev - Třetina, Daniel Boháč, Pazourek - S. Treille, Čurilla, M. Čermák.
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Meravý) – Martinka, Vobořil, O. Kříž, Dudáš, Ketner, Smetana, Holomek – Loskot, Belay, M. Novák – Rudovský, Slížek, Jaroslav Hašek – Gengel, Šinágl, Lenc – M. Tvrzník, Kafan, P. Horčička - Hlusička.

Rozhodčí: Schmejkal - Beneš, Štofa.