Trutnov – Žďár n/S 5:4 (kon.) | Nymburk – SHK Hodonín 4:5 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 3:9 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 2:5 (kon.) | Sokolov – Děčín 2:5 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:5 (0:1, 2:3, 0:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Neděle 22.01.2012, 17:30 • Na Lapači, Vsetín, 5400 míst (1700 sezení) • 2. liga skupina Východ

60:00
    Konec zápasu. (20:04:00)

59:30
    Zápas se dohrává za brankou Bobrů.

59:18
    Tak konec vylučování nenastává. David Vítek (VSE) vyloučen na dvě minuty za napadení.

59:07
    Ambruz i Ondřej Hruška dostali po pěti minutách za hrubost.

59:07
    A další souboj, tentokrát Ondřej Hruška a Martin Ambruz předvedli ještě pěstní souboj, který vyhrál spíše Ambruz. Oba aktéři si po incidentu podali ruce a uvidíme, jaké dostanou tresty.

58:55
    Kdepak, poté co se do sebe pustili Bajtek a Hartmann se opět vylučuje, oba aktéři vyloučeni na dvě+dvě minuty za hrubost.

58:12
    Tak snad poslední vyloučení v zápase. Daniel Vaněk (VSE) vyloučen na dvě minuty za držení. Valmez může vstřelit šestou brankou a zpečetit tak konečné skóre.

57:32
    Vseítnští drží Bobry v pásmu, ale je to bez nápadu.

56:57
    Valmez opět vyhazuje.

56:34
    Vsetín je ovšem pasivní a Bobři se v klidu brání.

55:46
    Přesilovka pro Vsetín, Martin Ambruz (VAL) vyloučen na dvě minuty za hákování a jestli teď Vsetín vstřelí branku, tak možná ještě s velkou porcí štěstí by mohl s výsledkem něco udělat.

55:05
    Hra přerušena pro icing, ale čároví se neshodli a vhazuje se ve středovém kruhu.

54:45
    Haas se propracovával do útoku, ale nebyl Hoďou vpuštěn do šance a Hromada ztracený puk skryl ve výstroji.

54:06
    Tomáš Mečiar, David Varga (VSE, VAL) vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

54:06
    Téměř po každém přerušení se hráči spolu postrkují.

53:40
    Milan Ovšák (VAL) vyloučen na dvě minuty za hrubost. Stejný trest na druhé straně odpyká David Vítek (VSE).

53:28
    Menší postrkování za brankou Slováka, sudí ukazuje vhazování ve středním pásmu.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 32. Kubo (Vaněk), 36. Hruška P. (Vítek, Heš) - 15. Vodný (Haas, Musil), 21. Varga Mir. (Ambruz), 25. Haas (Vodný, Musil), 27. Haas (Ambruz, Ovšák), 45. Knebl (Haas, Vodný)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (27. Hromada) - Farda, Heš, Spitzer, Mečiar, Hrčka, Hoďa, 21. Žabčík - Zúbek, Vaněk, Sprušil - Vítek, Hruška O., Hruška P. - Kubo, Korčák, Bajtek.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Vlachynský) - Blažek, Hartmann, Musil, Ovšák, Růčka, Vašut - Bokroš, Ambruz, Varga Mir. - Balga, Varga D. Martiník - Knebl, Haas, Vodný.

Rozhodčí: Obadal - Goňa, Smilek