Šumperk – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kadaň 2:1 (po pr.) | Benátky n/J – Litoměřice 0:3 (kon.)
Most – Olomouc 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Beroun 3:1 (kon.) | Chomutov – Jihlava 1:4 (kon.)
Písek – Třebíč 1:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Medvědi Beroun 1933
Sobota 11.02.2012, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 1. liga (ČR)

Z Ústí nad Labem přeji příjemný zbytek večera a opět někdy na shledanou. (19:50:44)

Ústí nad Labem - Do zápasu lépe vstoupil Slovan, ve druhé minutě otevřel skóre Lukáš Handlovský, ve 32. minutě vyrovnal Tomáš Rubeš. O vítězi střetnutí rozhodla třetí část, ve které se Lvi blýskli dvěma trefami. Rozhodující trefu vsítil ve 46. minutě Petr Hořava, pojistku přidal v 59. minutě Dan Růžička. Zlatopramen Arenu navštívilo 2 039 diváků.

Branky a nahrávky: 2. Handlovský (Hanzl), 46. Hořava (Lev, Handlovský), 59. Růžička (Rod, Hořava) - 32. Rubeš.
    Rozhodčí: J. Dvořák - M. Svoboda, Zavřel.
    Vyloučení: 8:5.
    Využití: 0:1.
    Diváci: 2 039.
    Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
    Zakázaná uvolnění: 5:2.
    Ofsajdy: 5:4.
    Vyhraná vhazování: 45:15 (14:4, 18:6, 13:5).

Lvi právě vstřelili branku!

V akci dva na jednoho byl DAN RŮŽIČKA (2+2) neomylný, pojišťuje vedení Slovanu. Kotouč servíroval střelci Tomáš Rod (14+21). Asistence: Tomáš Rod (14+21), Petr Hořava (3+10).

56:15
    Lev z mezikruží pálil do připraveného Valenta.

55:11
    Beroun působí odevzdaně, hokejisté Medvědů puky doslova odevzdávají.

54:31
    Dnešní páté zakázané uvolnění Ústeckých Lvů (5:2).

52:50
    Lvi v posledních minutách kontrolují hru a drží puk na svých holích, zbytečně logicky nikam nespěchají.

51:35
    Postavení mimo hru domácích (5:3).

Dnešní utkání sleduje 2 039 diváků.

50:42
    Daniel Boháč mířil z levého kruhu vysoko nad.

50:17

49:50
    Střela Kupce v oslabení našla pouze Orctovu vyrážečku.

48:17
    Domácí si zahrají přesilovku. Lukáš Špelda (BER) přidržel u hrazení Jaroslava Roubíka a patří mu dvě minuty za držení protihráče.

Celkem TM v letošní sezóně: 42.
    Vyloučení celkem v zápase: 8:5.

46:00

Jakub Lev (14+18) nalezl před Michalem Valentem osamoceného PETRA HOŘAVU (3+9). Hořava vyškolil hostujícího gólmana, kterého si položil a zakončoval do odkryté části branky. Asistence: Jakub Lev (14+18), Lukáš Handlovský (18+17).

45:10
    Icing hostů (4:2).

Zdeněk Kamínek ml.

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Koutský) - Klobouček, J. Zeman, L. Poživil, P. Hořava, F. Pavlík, do 5. Gureň, Dan Růžička, K. Černý - Šagát, Roubík, Ludvík - R. Kovář, Daniel Boháč, Rod - Lev, R. Hanzl, Handlovský - Třetina, Pajič, S. Treille. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    Medvědi Beroun 1933: Valent (Kareš) - Malý, Špelda, J. Veselý, Husák, Soldán, Jebavý, Barák - Kupec, Švagrovský, Vl. Říha - D. Přibyl, Rubeš, Pavel - Žalčik, Poletín, T. Doležal - Palaščák, Stromko, L. Vlček - od 35. do 40. Hošťálek. Trenéři: Miloš Pecka, Petr Vyskočil.

Rozhodčí: J. Dvořák - M. Svoboda, Zavřel

Diváci: 2 039