Omsk – Nižněkamsk 3:4 (kon.) | Magnitogorsk – Ufa 4:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Kazaň 5:4 (po s.n.)
Barys – Viťaz 3:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Lev 5:3 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 4:1 (kon.)
Riga – Chabarovsk 3:2 (kon.)
Dynamo Moskva
5:3 (0:0, 3:3, 2:0)
Lev Praha
Neděle 26.02.2012, 14:00KHL

Děkuji Vám za pozornost a někdy příště na počtenou. (16:10:34)

Střely na branku ve třetí třetině: 11-8

HC Lev tak v této sezoně získal v průměru jeden bod na zápas a s 54 body končí předposlední v západní konferenci.

Dlouho hráči Leva bojovali minimálně o jeden bod, ale nakonec přišla 55. minuta zápasu, kdy se v průběhu 67 vteřin dokázali domácí dvakrát prosadit a připsat si tak další vítězství v této sezoně. Zatímco Dynamo si ještě sezonu prodlouží v bojích v playoff, pro Poprad byl tento zápas derniérou. Sám jsem zvědavý jak se bude vyvíjet situace kolem tohoto sympatického klubu a věřím, že i v dalším roce bude působit v nádherném městě pod Vysokými Tatrami.

60:00

58:41
    Ani pokus Lundberga se neujal.

58:01
    Hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny. Lev má již málo času na to, aby dokázal s výsledkem ještě něco udělat. navíc si hosté za posledních 8 minut nepřipsali ani jednu střelu na branku.

55:14
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Domácí dokázali vtěsnat dvě branku do krátkého časového úseku. Nevěřím, že se hosté již dokážou z tohoto úderu oklepat. Na rozdíl dvou branek zvyšuje KOMAROV. Asistence: Šafigulin, Graňák.

54:07
    Už se zdálo, že hra ztrácí náboj a najednou přišla další akce čtvrté formace Dynama a PESTUNOV po asistenci Kvapila možná dává rozhodující branku zápasu. Asistence: Kvapil

51:16

49:16
    A teď má HC Lev možnost strhnout zápas na svou stranu. Komarov si v souboji se soupeřem pomohl hákováním a odsedí si dvě minuty.

47:55
    Hosté v plném počtu. Tak nakonec se hráči Leva s vypětím všech sil ubránili a Fabricius je zpátky ve hře.

45:55
    První dvě minuty oslabení hosté zvládli.

44:34
    Graňák dvakrát nebezpečně pálil od modré, ale Laco si s jeho pokusem poradil.

43:55
    A další vyloučení na straně hostů. 2+2 minuty za vysokou hůl dostává Fabricius a domácí tak dostávají možnost dlouhé přesilovky.

42:00
    Hosté v plném počtu. Tentokrát se atakům soupeře Lev ubránil.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině: 10-12

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 23. Mosaljov (Pestunov, Kvapil), 24. Gorochov (Mosajlov, Kvapil), 31. Šafigulin (Komarov, Anisin), 55. Pestunov (Kvapil), 56. Komarov (Šafigulin, Graňák) - 25. Mezei (Lundberg, Bartečko), 29. Lundberg, 38. Lundberg (Mezei, Hunkes)

Dynamo Moskva: Volkov - Graňák, Gorochov, Jalasvaara, Višněvsky, Bojkov, Babenko - Šafigulin, Anisin, Komarov - Volkov, Kozlov, Konkov - Kudašov, Klepiš, Tolpeko - Pestunov, Mosalev, Kvapil
    Lev Praha: Laco - Hunkes, Mezei, Štrbák, Jank, Hellstrom, Lewis - Huna, Bartečko, Lundberg - Novotný, Špirko, Sekáč - Fabricius, Matai, Ježek - Csanyi, Šaršok

Rozhodčí: Semenov, Feofanov