Villarreal – Ath. Bilbao 2:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Real Madrid 0:1 (kon.) | Valencia – Sevilla 1:2 (kon.)
Osasuna – Granada 2:1 (kon.) | Real Sociedad – Mallorca 1:0 (kon.) | Atlético – Barcelona 1:2 (kon.)
Atlético Madrid
1:2 (0:1)
FC Barcelona
Neděle 26.02.2012, 21:30 • Estadio Vicente Calderón, Madrid • Španělská LaLiga

90
    Busquets bude dalším hráčem, kdo uvidí žlutou kartu.

Barcelona nakonec utkání dovedla do vítězného konce, i když se dnes v Madridu pořádně zapotila. Atlético bylo vyrovnaným soupeřem a v útoku bylo hodně nebezpečné. To hosté naopak nepůsobili zrovna přesvědčivým dojmem, nicméně se jim deset minut před koncem podařilo utkání rozhodnout. Zásluhu na tom má lišácký přímý kop Lionela Messiho, který Barcelonu uchránil od další bodové ztráty. Madridské fotbalisty to bude ještě hodně dlouho mrzet, neboť dnes neměli k bodů daleko a určitě si je zasloužili. Dobrou noc a zase někdy na počtenou. (23:23:49)

90+3
    Abidal odhlavičkoval centr jen k jednomu z domácí hráčů, jehož bombu Valdés naštěstí vyrazil!

90+3
    Hosté rozehráli nakrátko, ale ihned o míč přišli.

90+2
    Pedro byl faulován, standardka Barcy z levé strany.

90+1
    Nastavují se tři minuty, na roh nabíhal i gólman Courtois, ale ani to Atléticu nepomohlo.

90
    Domácí budou kopat roh, spěchají za vyrovnáním.

89
    Atlético mohlo srovnat! Odražený míč napálil jeden z domácích na branku, ale střelu Valdés dobře vyrazil!

86
    Další střídání, Arda Turan odchází, nastupuje Silvio.

81
    A za řeči vidí žlutou i Miranda.

85
    Frustrovaný Falcao zajel do Mascherana a vidí žlutou kartu.

85
    Guardiola myslí na zadní vrátka. Alexis jde ze hry, nastupuje Piqué.

84
    Domácí si samozřejmě stěžovali, ale není jim to nic platné.

81
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Fantastický gól LIONELLA MESSIHO. Courtois si stavěl zeď, ale Messi mezitím perfektně zatočil míč do vzdálenější šibenice a nečekanou střelou posílá hosty opět do vedení - 1:2!

81
    Pedro byl na rohu pokutového území faulován, přímý kop pro katalánský celek.

80
    Na centr nejvýše vyskočil Falcao, ale míč poslal hodně mimo.

79
    Falcao sice Mascherana obešel, ale Abidala již ne. Bude z toho alespoň rohový kop Atlética.