Arsenal – Tottenham 5:2 (kon.) | Norwich – Manchester Utd. 1:2 (kon.) | Stoke – Swansea 2:0 (kon.)
Norwich City
1:2 (0:1)
Manchester United
Neděle 26.02.2012, 14:30 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League

Dnes jsme mohli sledovat vyrovnané utkání, obě mužstva hrála vyrovnanou partii. V sedmé minutě otevřel skóre Scholes, pak jsme mohli vidět branku až v osmdesáté čtvrté minutě, kdy srovnal na 1:1 Holt. Celé utkání však zdramatizoval v nastaveném čase Giggs, který vstřelil vítěznou branku a díky němu si Manchester United může připsat na své konto tři body. Giggs svůj devítistý start za Manchester United oslavil brankou a může být spokojený. Dá se říct, že výhru hostujícího Manchesteru vystříleli dvě žijící legendy Scholes a Giggs. Přeji příjemný zbytek večera. (16:50:30)

90+3
    Žlutou kartu vyfasoval Ferdinand.

90+3
    Manchester střídá, odchází střelec vedoucího gólu Giggs a nahradí ho Smalling.

90+2
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Young nacentroval míč na zadní tyč, kde byl výborně postavený RYAN GIGGS, který jen nastavil kopačku a umístil míč do branky! Můžeme tak dnes sledovat neskutečný závěr tohoto utkání!

90
    Sudí Marriner nastavil tři minuty nad rámec druhého poločasu.

89
    Jones centroval do pokutového území, ale pro míč si vyběhl Ruddy.

90
    Dnešní utkání sleduje 26 811 diváků.

84
    Norwich právě vstřelil branku!
    GRANT HOLT střílí šest minut před koncem druhého poločasu gól, a srovnává tak skóre na 1:1! Whitbread mu v pokutovém území prodloužil míč hlavou, HOLT si ho v rychlosti zpracoval a z otočky skóroval na pravou tyč, kde se De Gea natahoval marně.

85
    Norwich je po vstřeleném gólu hodně aktivní.

82
    Wilbraham obešel Jonese a Evanse, připravil si míč na střelu a zakončil, ale De Gea předvedl vynikající zákrok a míč odvrátil na rohový kop!

81
    Manchester United drží míč na svých kopačkách.

82
    Bennett nacentroval míč do pokutového území, tam ale vše na poslední chvíli uhasil Jones.

79
    Welbeck vystřelil, ale jeho ráně chyběla razance.

76
    Nanimu se nepovedlo odcentrovat přes jednoho z obránců.

75
    Z přímého kopu hosté branku neohrozili.

75
    Manchester bude zahrávat přímý volný kop.

73
    Nani přihrál Giggsovi, který dal jesle obránci, ale míč si předkopl a míč lapil Ruddy.

73
    Jones nacentroval míč do pokutového území, kde pálil z voleje Giggs, jeho střela rozechvěla Ruddyho břevno!