K. Vary – Písek 7:8 (po pr.) | Hr. Králové – Zlín 4:3 (kon.) | Slavia – Havířov 6:2 (kon.)
HC Kladno – Mladá Boleslav 10:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 4:5 (po s.n.) | Sparta – Třinec 5:1 (kon.)
HC Litvínov – Vsetín 1:2 (po s.n.) | Liberec – Kometa Brno 0:5 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 6:1 (kon.)
PZ Kladno – Letňany 1:5 (kon.) | Chomutov – Motor ČB 4:2 (kon.) | Pardubice – Olomouc 2:3 (kon.)
HC Slavia Praha
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
HC VERVA Litvínov
Pátek 02.03.2012, 18:00 • Zimní stadion Eden • Play-out extraligy

57:37
    Tlak domácích utne vyloučené Kuboše, který oslabuje svůj tým v posledních minutách druhé třetiny faulem.

53:57
    Tlak domácích vyústil k dalšímu vyloučení. Na trestné lavici už sedí Lukeš, který zastavil protihráče podražením.

48:12
    Za hákování Pospíšila jde na dvě minuty k trestoměřičům Černošek.

41:14
    Hertl dostává dvě minuty za držení, ale velmi se tomu diví.

24:48
    Další přesilovka Slavie. Na trestnou lavici míři Jenáček.

21:52
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté rychle využívají přesilovku. Lukeš dostal přihrávku za branku, odkud si vybruslil do střelecké pozice a jeho rána mířila přesně. Asistence: Richard Jareš a Viktor Hübl.

21:23
    Tentokrát je slávistům pískáno špatné střídání. Na trestné lavici sedí Šulc, který si odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

18:06
    Slavia právě vstřelila branku!
    Obránci hostů propadli ve vlastní třetině a za zády se jim najednou zjevil osamocený MICHAL VONDRKA, který prostřelil Volkeho mezi betony. Asistence: Tomáš Pospíšil a Petr Kadlec.

17:22
    Slavia si zahraje další přesilovku. Vyloučen je obránce Gula.

04:26
    Slavia si zahraje první přesilovku. Černý je vyloučen za podražení.

03:57
    Po sérii špatných přihrávek domácích rozjeli útočnou akci hosté. Po Kubinčákově pasu byl před Kopřivou sám Viktor Hübl a nemýlil se. Asistence: Vojtěch Kubinčák a František Lukeš.

Patrik Kubečka

Branky a nahrávky: 19. Vondrka (Pospíšil, Kadlec) - 4. Hübl V. (Kubinčák, Lukeš), 22. Lukeš (Jareš, Hübl)

HC Slavia Praha: Kopřiva - Kadlec, Valach, Kuboš, Kolařík, Šulc, J. Krejčík, krejčí - Pospíšil, Dušek, Krenželok - Vondrka, T. Hertl, Tomica - Micka, V. Růžička ml., Sklenář - Žejdl, P. Jelínek, Doležal - Jaškin
    HC VERVA Litvínov: Volke - Stříteský, Kubát, Gula, Kousalík, Jareš, Skuhrovec, Černošek, Brejčák - Černý, V. Hübl, F. Lukeš - Gerhát, Jenáček, Ručinský - Kafan, Majdan, Kubinčák - Jurčík, Smolka, Šrámek

Rozhodčí: Fraňo, Homola - Gebauer, Lederer