Mladá Boleslav – Zlín 1:4 (kon.) | Chomutov – Olomouc 5:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:4 (1:3, 0:1, 0:0)
Berani Zlín
Pátek 02.03.2012, 16:00DHL Extraliga juniorů

Třetí třetina už podle očekávání nic světoborného nepřinesla, domácí Mladá Boleslav prohrává 1:4. Přejeme příjemný zbytek večera a někdy zase nashledanou. (18:09:43)

60:00

59:09
    Tomáš Kundera (ZLN) - 2 minuty, pád pod nohy.

57:59
    Ladislav Marek (MBL) - 2 minuty, nedovolené bránění.

56:18
    Lukáš Vrba pálil od modré, Rozum má puk mezi betony.

55:09
    Obě strany si už horko těžko klestí cestu až k brance...

53:10
    A Boleslav je kompletní... Oslabení ustála poměrně dobře.

52:30
    Boleslav ve čtyřech!

51:38
    Kundera pálil z otočky, Příhoda vytáhl parádní zákrok lapačkou.

51:10
    Boleslav hrála v pěti, ačkoliv Vrba sedí na trestné lavici. Dostávají proto 2 minuty.

50:30
    Filip Vrba (MBL) - 2 minuty, nedovolené bránění.

49:52
    Okál měl spoustu prostoru, ale trefil nejblíže stojícího hráče Boleslavi.

48:44

48:12
    Přesilovky jsou dnes doslova zakletá činnost...

46:44
    Domácím se otevírá další prostor, Lukáš Zábojník (ZLN) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

45:52
    Bruslařům se zvlášť v posledních minutách nedá upřít snaha, zatím to ale nikam nevede...

44:47
    Kulhánek vyslal na branku Zlína zajímavou střelu, Rozum vyráží.

42:27
    Dokonce tři na jednoho teď jeli Boleslavští! Celou situaci ale trestuhodně promrhali a nakonec ani nevystřelili!

41:21
    Příhoda vyrazil proti Doležálkovi, ale kotouč nezachytil.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 2. Marek (Frolík, Rys) - 7. Haloda (Okál), 12. Kučera (Řezáč), 14. Matula (Řezáč), 32. Haloda (Zábojník)

BK Mladá Boleslav: Sejpal (Příhoda) - Vrba F., Soukup, Vrba L., Kurka, Kulhánek, Čeček - Rys, Frolík, Marek - Havel, Pešut, Teubner - Piskoř, Daráš, Ficek
    Berani Zlín: Rozum (Svoboda) - Urbanec, Řezáč, Janota, Buchta, Strojil, Zábojník - Kundera, Okál, Haloda, Matula, Popelka, Janeba, Burša, Sedláček, Hrazdíra, Doležálek, Kučera

Rozhodčí: Jebavý - Svoboda, Špůr