VHK ROBE Vsetín
0:5 (0:0, 0:4, 0:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pátek 16.03.2012, 18:00Liga juniorů

No a máme tu konec utkání, které od druhé třetiny absolutně ovládali hosté. Tříbrankovou smrští v rozmezí pěti minut na začátku druhé části prakticky rozhodli o svém triumfu. Ba co víc dokázali udržet čisté konto a domácím uštědřit "bůra". Vsetínským dnes nebylo přáno ani vsítit ani jednu branku, ale nutno podoktnout, že si mnoho vyložených šancí k jejímu vstřelení nevytvořili. Valachům zbývá odehrát ještě dvě poslední utkání. V tom prvním nastoupí v neděli od 10:30 na ledě Frýdku-Místku. Poté se rozloučí s domácím publikem v pátek 23.3. utkáním s Havířovem. Já Vám přeji hezký zbytek pátečního večera. (20:09:25)

60:00

59:34
    Už se jen dohrává.

58:17
    Domácím dnes není přán ani čestný úspěch. Kývala se snažil zasunout po výjezdu z rohu, ale Rudl byl opět připraven.

57:36
    Pěkně se opět prezentoval Hořanský, který nakopl turbomotory, ale pálil jen do trupu gólmana hostí.

57:02
    Na trestnou lavici putuje Chamrád (POR) za podražení.

55:55
    Domácí na chvíli sevřeli Porubu v pásmu. Pěkně se uvolnil Hradil, kterému se však kotouč svezl po holi a rána mu nesedla.

55:22
    Bacu nyní vychytal lapačkou Krkoška.

54:49
    Domácí se octli v šanci, jmenovitě Tydlačka. Ten sice trefil síť, ale opět jen z boční strany.

53:37
    Utkání se dohrává pouze z povinnosti.

53:12
    Domácí osvobozuje Hradil a nyní jsou již v plném počtu.

50:54
    Alexander Medvedev v témže čase vyloučen za nedovolené bránění.

50:54
    Báchor nyní s bolestivou grimasou ve tváři. Dostal přímou ránu kotoučem nejspíše do oblasti zápěstí.

49:39
    Horák v obrovské příležitosti zklamal a nastřelil opět jen hrudní koš Rudlova těla!

48:47
    Osobní trest na deset minut obdržel Rosypka (POR).

48:38
    Opět Koutník pálil a již se zdálo být sníženo. Bohužel pro domácí se vlnila jen boční síť.

48:07
    Domácím se dnes zdaleka nedaří založit útok. Hostům nyní stačí i "profesorský" hokej. Nyní úmyslný ofsajd hostí.

47:07
    Koutník se snažil vměstnat před branku hostí, ale byl zastaven.

Dominik Tobola

Branky a nahrávky: 23. Rosypka (Šimkovič), 24. Kofroň (Maček), 28. Rosypka (Kofroň), 37. Kaleta (Palkovič, Maček), 43. Maček (Palkovič, Kysučan)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (37. Krkoška) - Valentík, Žabčík, Kashaev, Hradil - Štrbík "A", Daněk "C", Kývala "A", Medvedev, Horák, Koutník, Báchor, Hořanský, Tydlačka.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Rudl (Hlavina) - Demel, Axman "C", Vrána, Palkovič, Rosypka, Kysučan, Šimkovič "A", Baca, Maček, Mihal, Kofroň, Chamrád, Jasiok, Kaleta.

Rozhodčí: Obadal - Hejda, Janča