Mladá Boleslav – Sparta 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Jablonec 0:0 (kon.) | Olomouc – Ostrava 2:1 (kon.)
Teplice – Liberec 1:1 (kon.)
FK Teplice
1:1 (0:0)
FC Slovan Liberec
Středa 21.03.2012, 18:00 • Na Stínadlech, Teplice • Pohár FAČR

Sudí nenastavil ani minutu, takže duel Teplic s Libercem končí remízou 1:1. Druhý poločas a především posledních dvacet minut bylo nadmíru zajímavých. Fotbalisté Teplic byli aktivnější a chtěli strhnout vítězství na svou stranu. To jim však překazil brzkou vyrovnávací trefou Josef Šural. Liberec si tak odváží ze Stínadel velmi nadějný výsledek pro domácí odvetu. Slovan navíc prolomil teplické prokletí, když na teplickém stadionu skóroval po 880 minutách. (19:51:56)

90
    V samém závěru domácí kombinují na polovině Liberce, ale hostující obranná linie je zcela nepropustná.

89
    V posledních okamžicích zápasu si zahraje Smejkal, který nahradil Jindráčka.

88
    Hra se po delší době uklidnila. Do útoku se derou i hráči Liberce. Ale domácí obrana nechybuje.

86
    Hosté střídají. Střelce liberecké branky Šurala nahradil Liška.

83
    Žlutou kartou napomenut hráč Teplic Ježdík.

80
    V závěru duelu má tento pohárový fotbal grády! Nejdříve kombinovali ve vápně Teplic Štajner s Rabušicem, posléze se na druhé straně ocitli v gólovkách Dolejš a Čajič!

77
    Zápas začíná být dost zajímavý! Z dálky se opřel do míče Vachoušek a Hauzr musel vytáhnout těžký zákrok.

76
    Kouč Teplic Rada po gólové tříminutovce poprvé střídá. Ze hřiště odešel záložník Volek, místo něj běhá po trávníku Zoubele.

75
    Liberec právě vstřelil branku!

Liberečtí s vyrovnáním opravdu dlouho neváhali! Slovan po inkasované brance vyrazil do útoku a svůj krátký nápor zužitkoval. JOSEF ŠURAL zblízka doklepl po centru míč za záda gólmana Grigara!

73
    Teplice právě vstřelily branku!

Tohle byla bomba k tyči! Hauzr s Nezmarem si dávali přednost ve vápně, liberecký gólman nakonec míč vyboxoval. Ale jen k MARTINU JINDRÁČKOVI, který napřáhl z pětadvaceti metrů a poslal výstavní bombou k tyči domácí do vedení!

69
    Domácí Siva posílal trestný kop do ohně, liberečtí beci opět zvládli svou práci na výbornou.

68
    Na druhé straně unikal Šural, teplický stoper Lukáš jeho střelu nakonec zblokoval. Pokračuje boj ve středu hřiště.

67
    Před Hauzrem létaly dva nebezpečné centry, defenziva Liberec však byla bezchybná.

65
    Vachoušek měl mnoho prostoru a času, ale než se rozhodl kam přihraje, tak ho zkosil Breznaník a o míč připravil. Vachoušek se pak těžce zvedal z trávníku.

63
    Stále stejný obrázek. Teplice mají iniciativu na svých kopačkách, ale jejich snažení končí před vápnem Slovanu.

61
    První střídání zápasu. Ze hřiště odešel liberecký Hadaščok, na trávník zamířil Rabušic.

58
    Ve druhém poločase jsou lepším týmem Teplice. Přestože ale mají územní převahu, velkou šanci si dosud nevypracovaly.