Aston Villa – Chelsea 2:4 (kon.) | Everton – West Brom 2:0 (kon.) | Fulham – Norwich 2:1 (kon.)
Manchester City – Sunderland 3:3 (kon.) | Queens Park – Arsenal 2:1 (kon.) | Wigan – Stoke 2:0 (kon.)
Wolverhampton – Bolton 2:3 (kon.)
Fulham FC
2:1 (2:0)
Norwich City
Sobota 31.03.2012, 16:00 • Craven Cottage • Anglická Premier League

Dnešní výhrou se Fulham dotáhl na Norwich, který v tabulce dokonce předskočí. Vyrovnaný zápas by si asi zasloužil remízu, ale díky dvěma přesným zásahům z úvodu zápasu berou tři body nakonec domácí. Ode mne to je vše, hezký zbytek dne. (17:54:53)

90+6
    Poslední centr Elliotta Bennetta odvrací Etuhu a je konec.

90+4
    Howsonův centr propadl na zadní tyči až za brankovou čáru.

90+3
    Howson přistrčil na Naughtona, jehož ránu obětavě zastavil Hughes.

90+2
    Hangeland odvrátil dlouhý nákop jen před Wilbrahama, kterému ale střela tentokráte nesedla.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Výbornou nahrávku za obranu dostal Simeon Jackson, ale naložil s ní mizerně, což dokazuje i to, jak rychle schoval tvář do dresu.

89
    Surmanův centr znovu zalepil do svých rukavic Mark Schwarzer.

88
    Po šesti minutách na hřišti vidí žlutou kartu po faulu na Hoolahana Dickson Etuhu.

88
    Centry Elliotta Bennetta a Hoolahana už ale byly přesnější a domácí obrana měla rázem obrovské potíže. Hosté se i přes velmi slušný tlak ke střeleckému pokusu nedostali.

86
    Jeden centr za druhým začíná létat do pokutového území. Hangeland a Schwarzer se ale budou těžko překonávat vysokými míči.

84
    Poslední střídání také na straně hostů. Elliott Bennett nahrazuje na hřišti Davida Foxe.

84
    Chytře to dělal Kacaniklič, který obalamutil Martina na levé straně, míč si ale při kličce ukopl až za brankovou čáru.

82
    Utkání končí pro Bryana Ruíze, kterého na hřišti nahrazuje více defenzivně laděný Dickson Etuhu.

81
    Pokud trochu nahlédneme do statistik, pak zjistíme, že Fulham letos inkasoval po sedmnácté v posledních patnácti minutách.

80
    Hoolahan předložil na vápno Foxovi, který ale ani nestihl zpracovat a už měl u sebe hráče.

78
    Utkání hned dostalo zápletku a čeká nás ještě zajímavých odhadem patnáct minut.

77
    Norwich právě vstřelil branku!
    Jenže teď to všechno odčinil. Hoolahan znovu natáhl míč až před vápno, kde předal na AARONA WILBRAHAMA, jehož střelu tečoval mimo dosah bezmocného Schwarzera Aaron Hughes.