Aston Villa – Chelsea 2:4 (kon.) | Everton – West Brom 2:0 (kon.) | Fulham – Norwich 2:1 (kon.)
Manchester City – Sunderland 3:3 (kon.) | Queens Park – Arsenal 2:1 (kon.) | Wigan – Stoke 2:0 (kon.)
Wolverhampton – Bolton 2:3 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
2:3 (0:0)
Bolton Wanderers FC
Sobota 31.03.2012, 16:00 • Molineux • Anglická Premier League

Úžasný fotbalový zážitek nabídla bitva Wolverhamptonu s Boltonem, v níž hosté vítězí 3:2 a připisují si třetí ligové vítězství v řadě! Po bezbrankovém poločase poslal domácí do vedení Kightly, hosté však vyrovnali po penaltovém zásahu Petrova, následně brankami Marcose Alonsa a Daviese otočili zápas až do dvoubrankového vedení, domácím ještě vlil naději do žil svojí brankou Jarvis, víc už však Vlci nedokázali. (17:55:21)

90+6
    Bogdán kryje další centr.

90+5
    Jarvis centrem zasáhl do obličeje Rickettse, ještě jeden rohový kop pro domácí!

90+5
    Poslední střídání zápasu, Sordell nahrazuje N'goga.

90+4
    Obrovský nápor domácích, ovšem Fletcher s Henrym nedokázali dopravit míč do sítě!

90+3
    Střelu Eaglese srazil za vlastní branku Johnson.

90+3
    Eagles předložil výbornou přihrávku Petrovovi, který byl zcela osamocen před Hennesseym, ovšem domácí brankář skvěle zasáhl!

90+2
    Už se pokračuje ve hře, domácí atakovali soupeřovu branku, ovšem Doyle byl přistižen v postavení mimo hru.

90
    Rozhodčí Moss nastavuje čtyři minuty, ovšem hned v úvodu nastavení se notnou dobu hrát nebude, neboť ošetřován je Roger Johnson, jenž dostal v osobním souboji nepříjemný úder hlavou od N'goga.

89
    Rohový kop domácích úspěch nepřinesl. Skvělý zápas přináší fantastické rozuzlení do závěrečných minut.

89
    Wolves právě vstřelili branku!
    Hostující defenziva zapomněla v pokutovém území na Jarvise, jenž přesnou střelou vykřesává naději Vlků!

88
    .... nahrazují je Milijaš s Henrym

88
    Dvojité střídání domácích, ze hry odstupují Edwards s Davisem ...

87
    Po dalším centru Petrova míjí branku Eagles.

85
    Bolton právě vstřelil branku!
    Hosté zřejmě přidávají definitivu na důležité ligové body! Eagles uvnitř pokutového území předal míč KEVINU DAVIESOVI, který obešel Johnsona a uklidil míč ke vzdálenější tyči domácí branky!

84
    Po Eaglesově zpětné přihrávce povedeně střílel Reo-Coker, ale Hennessey dalším bravurním zákrokem udržel domácí ve hře!

83
    Střídání domácích, Kevin Doyle nahrazuje Ebanks-Blakea.

82
    Teď na hřišti naprosto dominují hosté! Eagles se ocitl zcela osamocený v pokutovém území, ovšem v obrovské šanci těsně přestřeluje branku.