Jablonec – Slovácko 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Teplice 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Olomouc – Slavia 1:0 (kon.) | Sparta – Příbram 0:2 (kon.) | Dukla Praha – Liberec 1:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
0:1 (0:1)
FK Teplice
Neděle 01.04.2012, 16:00 • Městský stadion v Mladé Boleslavi • Gambrinus liga

Z Mladé Boleslavi je to vše, pěkný zbytek nedělního večera. (17:56:21)

Teplice poráží Mladou Boleslav díky penaltě z nastaveného času prvního poločasu. Jinak toho stejně jako domácí tým moc nepředvedly. Fotbal to byl mizerný a diváci odchází zklamaní. Teplice se díky výhře přiblížily Mladé Boleslavi na tři body.

90+2
    Petra Dolejše vystřídal Vlastimil Stožický.

90+1
    Štěpána Vachouška vystřídal Michal Smejkal.

90
    Blok hráčů se smrskl na třetinu hřiště, centr Kuliče do pokutového území prodloužil Mareš jen do náruče Grigara.

89
    Miller zaváhal při odkopu před Mahmutovičem. Ten šance využít nedokázal.

87
    Kúdela (MBL) potrestán také žlutou kartou.

86
    Mareš (MBL) vidí žlutou kartu.

86
    Martina Jindráčka nahradil v sestavě Teplic Aidin Mahmutovič.

86
    Centr Kysely skončil na tribuně, Boleslav začíná být v zoufalé situaci. Čas se krátí a Teplice do toho budou ještě třikrát střídat.

83
    Další závar v pokutovém území Teplic nepřinesl Boleslavi žádnou příležitost.

82
    Miroslav Koubek naposledy vystřídal. Místo Ondřeje Kúdely poslal do hry Daniela Dudku.