Hlučín – Zábřeh 1:1 (kon.) | Olomouc B – Rosice 3:2 (kon.) | Ostrava B – Líšeň 0:0 (kon.)
Zlín B – Frýdek-Místek 1:1 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Kroměříž 4:3 (kon.)
FC Baník Ostrava B
0:0 (0:0)
SK Líšeň 2019
Neděle 01.04.2012, 10:15 • TJ Sokol Vřesina, Vřesina • Moravskoslezská fotbalová liga

Utkání končí bezbrankovou remízou i když šance jsme nějaké viděli. Líšeň získává bod, ale při troše štěstí mohla mít hned tři. Baník zahrozil až v poslední čtvrthodině, jinak předvedl nevýrazný výkon. Příjemný zbytek neděle vám přeje Tomáš Martínek. (12:10:21)

90+1
    Martin Drábek si naskočil na centrovaný míč, jenže Líšeň do vedení střelou levačkou neposlal. Nastavovat se bude jen jedna minuta.

89
    Po krátké sněhové přeháňce střílel v poslední minutě nepřesně Tomáš Dostál. Nyní má ale míč Líšeň, bude to roh.

87
    Milan Ferenčík zajel do líšeňského Rudolfa Čampy a vidí žlutý kartonek.

84
    Po žluté kartě pro Jana Koudelku měl Baník obrovskou šanci, jenže ze závaru branku u levé tyče neproměnil Patrik Kaizar.

81
    Baník střídá Lukasze Zejdlera, místo něj přichází Jan Stránský. Poslední změnu využivá také Líšeň, místo Radka Benešovského jde na plac Petr Pecha.

78
    Líšeň mohla dvakrát skórovat po hlavičkácb z rohu. Při Baránkovi ale stálo štěstí.

75
    Před střídajícím Tomanicou odhlavičkoval na poslední chvíli Rudolf Ampa. Žlutou kartu vidí líšeňský Radek Benešovský.

72
    I domácí mění hráče. Jakub Tomanica jde na hřištř místo Milana Lukáše.

70
    Druhá změna v sestavě Líšně. Matěj Skok jde z trávníku, místo něj naskakuje na vřesinský trávník Jakub Suchý.

67
    První střídání zápasu. Zbyňka Oprchala nahradil Michal Šudoma.

66
    Centr Koudelky z pravé strany málem našel nehlídaného Dostálka. Míč má ve své moci Baránek.

62
    Baník z první pořádné útočné akce zápasu střílí gól, ale nad hlavu pomezního sudího letí praporek nad hlavu. Odražený míč se dostal ke zcela volnému Patriku Boháčovi, ten ovšem s přispěním brankáře Sedmidupského trefil jen břevno. Balon se odrazil k Ferenčíkovi ovšem ten rozvlnil síť z postavení mimo hru.

58
    Trochu přísnou žlutou kartu vidí hostující Martin Krejčí. Podle rozhodčího Antoníčka nedodržel vzdálenost při standardce Baníku.

56
    Zatím největší šanci zápasu měl líšeňský Martin Krejčí. Jeho projektyl jen těsně minul levou šibenici brány Baranka.

53
    Oficiální návštěva dnešního zápasu je 100 diváků. V chladném počasí fanoušky předvedená hra moc nezahřívá.

50
    Líšeň vstoupila do druhé půle aktivněji a Richard Dostálek mohl z hranice velkého vápna nekrytý zakončit. Míč mu ale uskočil.

47
    Krátce po začátku druhé části hry měl dvakrát na kopačce vedoucí branku Jan Koudelka, ale stav je pořád bezbrankový.