AS Řím – Novara 5:2 (kon.) | Cagliari – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Lecce – Cesena 0:0 (kon.)
Fiorentina – Chievo 1:2 (kon.) | Inter – Janov 5:4 (kon.) | Bologna – Palermo 1:3 (kon.)
Siena – Udinese 1:0 (kon.) | Juventus – Neapol 3:0 (kon.)
Inter Milán
5:4 (3:1)
Janov CFC
Neděle 01.04.2012, 15:00Italská Serie A

To byl zápas! Především nezaujatý divák si dnes musel přijít na své. Ve druhém poločase jsme viděli hned čtyři penalty, z toho hned tři ve prospěch Janova a po červené kartě na každé straně. Dohromady padlo devět branek, což je na fotbal skvělé číslo. Premiéra nového kouče Interu Andrei Stramaccioniho tak dopadla úspěšně, i když si mladý domácí lodivod v průběhu prvního poločasu představoval asi poklidnější závěr. Já se s Vámi pro teď loučím a u dalších fotbalových přenosů na přečtenou! (16:58:01)

90+3
    Tvrdý střet dvou hostujících hráčů s Cambiassem. Míč je na polovině hřiště a má ho Inter.

90+1
    První nastavenou minutu domácí tráví na polovině soupeře. Guarin dokonce pálil, ale nepřesně.

90
    Sudí nastaví ještě tři minutky.

90
    Janov právě vstřelil branku!
    ALBERTO GILARDINO se nemýlil z penaltového puntíku ani podruhé a dramatizuje závěrečné vteřiny zápasu.

89
    Brazilec v dresu Interu navíc inkasoval žlutou kartu.

89
    To je neuvěřitelné! Janov bude zahrávat třetí penaltu! Lucio skluzem zastavil průnik Sculliho a sudí Valeri neváhá!

88
    Žlutá karta pro Mesta.

87
    Další zajímavou šanci Interu zhatil ofsajd, ve kterém stál Joel Obi.

85
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    A máme tu hattrick! Pokutový kop totiž proměnil Diego MILITO a myslím, že je již rozhodnuto.

84
    Podobná situace jako před chvílí na druhé straně! Belluschi zastavil akci domácích jen penaltovým faulem a vidí také červenou kartu!

82
    Střídání hostí. Biondiniho nahrazuje Jorquera.

80
    Penaltu si vzal na starost tentokrát ALBERTO GILARDINO a přízemní ranou po levé Castellazziho ruce snížil na 4:3. Hosté mají ještě deset minut na vyrovnání.

79
    Místo Cesara se staví do brány Interu Luca Castellazzi, kterému přepustil místo na hřišti útočník Zarate.

79
    Gólman Interu Julio Cesar zastavil šanci hostí jen za cenu faulu. Janov bude kopat druhou penaltu v dnešním zápase a domácí brankář je navíc vyloučen!

78
    Žlutá karta pro Palacia.

76
    Akci Sculliho zastavil ofsajd, který byl odmáván i odpískán.

75
    Diego Forlán pro dnešek dohrál a na trávník se podívá mladá naděje Interu Obi.

Martin Augustin

Branky: 13. Milito, 28. Milito, 38. Samuel, 74. Zarate, 85. Milito (pen.) - 45+2. Moretti, 59. Palacio (pen.), 80. Gilardino (pen.), 90. Gilardino (pen.)

Karty:   62. Poli (INM), 89. Lucio (INM) - 41. Moretti (JAN), 62. Jankovič (JAN), 78. Palacio (JAN), 88. Mesto (JAN)   79. Julio Cesar (INM) - 84. Belluschi (JAN)

Inter Milán: Julio Cesar - Zanetti, Lucio, Samuel, Chivu - Poli, Stankovič (61. Guarin), Cambiasso - Zarate (79. Castellazzi), Milito, Forlan (75. Obi).
    Janov CFC: Frey - Mesto, Carvalho, Kaladze, Moretti - Belluschi, Veloso (46. Jankovič), Biondini (82. Jorquera) - Palacio, Gilardino, Sculli.

Rozhodčí: Valeri