AS Řím – Novara 5:2 (kon.) | Cagliari – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Lecce – Cesena 0:0 (kon.)
Fiorentina – Chievo 1:2 (kon.) | Inter – Janov 5:4 (kon.) | Bologna – Palermo 1:3 (kon.)
Siena – Udinese 1:0 (kon.) | Juventus – Neapol 3:0 (kon.)
Bologna FC
1:3 (0:0)
U.S. Citta di Palermo
Neděle 01.04.2012, 15:00 • Stadio Renato Della`Ara, Bologna • Italská Serie A

Palermo je v tabulce desáté, Bologna se propadla na třináctou příčku. (16:58:19)

Palermo slaví premiérové vítězství na půdě soupeře v této sezoně Serie A. Hosté dokázali obrátit nepříznivý stav, od 50. minuty prohrávali po Sorensenově trefě 0:1, zanedlouho však vyrovnal střídající Budan a v 76, minutě vstřelil rozhodující gól Hernandez. Palermo sice přišlo v 81. minutě o vyloučeného Mantovaniho, přesto dokázalo svůj náskok pojistit. Postaral se o to v 86. minutě Iličič.

90+3
    Žlutou kartu uviděl Taider z Bologni.

90+2
    Bologna měla obrovskou šanci. Střídající Gimenez vypálil v pokutovém území křížně pravačkou a orazítkoval pravou tyč Vivianovy brány. Míč se odrazil zpět do pole, kde ho gólman Palerma chytil.

90+1
    Nebezpečnou situaci před brankou Palerma vyřešil gólman Viviano, jenž míč ukryl v rukavicích.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví ve druhém poločase tři minuty.

90
    Krásný projektil vyslal z dálky Diamanti, po jeho levačce prolétl míč těsně nad břevnem.

89
    Domácí se nevzdávají a snaží se o kontaktní trefu.

88
    Po zákroku na Ramíreze se zažlutilo před očima Hernandezovi.

86
    Palermo právě vstřelilo branku!
    Palermo pojistilo náskok po rychlém brejku. U levé pomezní čáry naservíroval Hernandez balon JOSIPU ILIČIČOVI, jenž v šestnáctce do protipohybu brankáře Gilleta rozvlnil síť.

83
    Palermo kombinuje na polovině soupeře, pokouší se nastřádat cenné vteřiny. Ke střele se dostal Iličič, ale trefil jen protihráče před sebou.

82
    Domácí vystřídali. Z trávníku odešel Pulzetti, kterého nahradil Gimenez.

81
    Palermo se musí v závěru obejít bez obránce Mantovaniho, který uviděl druhou žlutou kartu v utkání a následně červenou.

79
    Bologna touží po vyrovnání, zavřela soupeře na jeho polovině, ovšem bez gólového efektu.

77
    Žluté napomenutí si vysloužil autor první branky utkání Sorensen.

76
    Palermo se přiblížilo premiérovému tříbodovému zisku na hřišti soupeře v této sezoně Serie A. Budan vyhrál v pokutovém území souboj s obráncem, ocitl se sám před brankářem Gilletem, který ho výtečně vychytal. Odražený míč se však dostal k Donatimu, jenž ho rychle posunul doprava na volného ABELA HERNANDEZE, který levačkou z první dopravil balon do poloopuštěné brány.