Petržalka – Ružomberok B 0:1 (kon.) | Senec – Dolný Kubín 1:0 (kon.)
FC Petržalka
0:1 (0:0)
MFK Ružomberok B
sk Neděle 01.04.2012, 10:30 • Štadión Futbalového klubu Rapid Prievoz • MONACObet liga

Koniec zápasu. (12:21:26)

DOBOJOVANÉ! Domáci MFK Petržalka podľahol hosťujúcemu mužstvu o jeden gól.

90
    Ešte jednu minútu riadneho hracieho času v dnešnom stretnutí. Rouzhodcovia si predĺžia pobyt na hracej ploche o jednu minútu.

88
    Stridanie hostí dole je stiahnutý ALmaský, do hry sa zapojí Ondrek

87
    Striedanie v domácom mužstve dole schádza Varga, nahradí ho Kozák Michal.

84
    Juhos to mal dobre rozbehnuté, no loptu ktorú mu poslal Dobnák za obranu jednoducho nestihol.

82
    To čo sa deje na hracej ploche v Prievoze sa futbalom nedá ani pomenovať množstvo nepresností na jednej i druhej strane.

79
    Strela na bránu, ktorou čiastočne vyprášil rukavice SMieškovi domáci hráč Královič.

78
    Čas letí ako bláznivý, ale domáci nie a nie sa dostať do vyloženej šance možno práve teraz, Juhos svoju možnosť nevyužil, aby sa dostal k bráne na dostrel.

75
    Pätnásť minút majú domáci hráči na skorigovanie, alebo otočenie výsledku v dnešnom stretnutí, teraz majú výhodu rohového kopu, ktorý zahrával Drobniak do územia nikoho.

72
    Druhé striedanie v domácom mužstve dole Jurkovič, hore Juhos.

69
    Striedanie v domácom mužstve dole Branyik, hore Malecký

68
    Janso využil chaos v dokmácej obrane a z hraneice veľkého vápna strelou tesne nad zemou prekonal nič netušiaceho a nevidiaceho domáceho brankára Jenča.

67
    Hostia v šanci do velkého vápna sa dostal Janso, dokázal pred Jenča odcentrovať lotptu tam však nik v oranzžových dresoch hostí.

64
    Hostia majú výhodu rohového kopu z pravej strany ho zahrával Almaský, Jenčo situáciu vyriešil v prospech domáceho mužsta.

62
    Drobnákov pokus z pol ihriska končí v rukviciach hosťujúceho brankára SMiešku.

60
    Jenčov zázračný pokus, ktorým vyriešil svoju nepriestrelnosť a zaslúžil sa o to aby nedošlo k zmene výsledku v dnešnom stretnutí.

57
    Kamenca sa dostával do príležitosti v pokutovom území tam však úraduje brankár Smieška, ktorý mu vzal vietor z plachát ale aj z kopačiek.

55
    Poslušné odovzdanie lopty domáceho mužstva hosťom a teraz nevydarená strela Brobňáka

54
    Rohový kop hostí z ktorého nezapršalo, stav stretnutia sa nám nemení aj keď na hracej ploche to nie je príliš zaujimavé.