Sparta – Okanagan 4:0 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 4:4 (kon.) | Kloten – Okanagan 4:3 (kon.)

59:59
    Marek Smrčka v poslední sekundě trefil tyčku chomutovské branky.

59:31
    Chomutovu se podařilo vyhodit kotouč z pásma

58:54
    Střela Dominika Hohla skončila v ochranné sítí.

58:15
    Samuel Ollender nastřelil levou tyčku Dvořákovy branky!

58:01
    Vyloučení Chomutova, Jan Páleník dostává dvě minuty za podražení.

57:45
    Chomutov neustále tlačí, vyrovnávají branka je nabudila.

55:40
    Piráti právě vstřelili branku!
    Rychlé využitá přesilovka, PATRIK ŠMÍD dostal přihrávku na modrou čáru, mohutně napřáhl a využil toho,že vítkovický brankář měl zakrytý výhled a jeho střelu neviděl. Piráti tak znova srovnávají stav utkání. Asistence: Martin Strunz a Petr Macháček.

55:31
    Vyloučení Vítkovic, dvě minuty dostává Jakub Schwarz, za podražení.

54:52
    I Chomutov hraje s pěti hráči v poli. Přesilová hra se Vítkovicím nepovedla.

53:35
    Vítkovice jsou kompletní a hrají zkrácenou přesilovou hru.

52:52
    Vyloučení Chomutova Daniel Klepl, dvě minuty za sekání. Hraje se se čtyřmi hráči na obou stranách.

52:01
    Chomutov uzavírá soupeře v obranné třetině. Dimitrov to zkoušel od modré, ale trefil pouze před sebou stojícího obránce.

51:35
    A Chomutov bude mít výhodu přesilové hry 5 na 3. Vyloučen Jan Fajkus, dvě minuty za držení.

50:44
    Vyloučení Vítkovic, Lukáš Klok dostává dvě minuty za vražení na mantinel zezadu plus 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

50:43
    Kozák také zkoušel střílet od modré čáry, jeho střela však skončila na pravém betonu Dvořáka. Chomutov je momentálně aktivnějším týmem na ledové ploše.

48:50
    Procházka tvrdě vypálil od modré, trefil však pouze plexisklo za brankou. Vítkovice vyhazují na zakázané uvolnění.

47:55
    Ballner hledal před brankou Churého, ten však zblízka přestřelil.

46:01
    Chomutov se opět řítí za vyrovnáním, před brankou dorážel Petr Macháček, brankář Mizera však má kotouč pod betonem.

Alexandr Stys

Branky a nahrávky: 34. Kašpar (Macháček Petr), 38. Macháček Petr (Strunz), 44. Procházka, 56. Šmíd (Strunz, Macháček Petr) - 6. Škutchan (Hohl), 18. Volný (Spratek, Churý), 40. Stoklásek (Puzič, Adamík), 46. Ballner (Rimmel)

Piráti Chomutov: Dvořák (Lukeš) – Kozák, Šmíd, Pokorný, Dimitrov, Krstev, Páleník, Szathmáry, Procházka - Pastyřík, Jager, Pala, Strunz, Macháček Aleš, Zedník, Kašpar, Macháček Petr, Klepl, Kampf, Kaše, Rohla.
    HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Mizera) – Puzič, Ballner, Smrčka, Charvát, Schwarz, Churý, Rimmel - Ollender, Volný, Škutchan, Stoklásek, Klok, Adamík, Stránský, Hohl, Stanke, Fajkus, Spratek, Rudl.