IS Sports Team 96 Výběr – Ostbayern Select 7:1 (kon.) | North American Select – Plzeň 4:2 (kon.) | WING 49 CZ Morava Select – HC Slávia Bratislava 6:0 (kon.)
NEVA Saint-Petersburg – MAC Budapešť 6:2 (kon.)
IS Sports Team 96 Výběr
7:1 (0:1, 1:0, 6:0)
Ostbayern Select
Neděle 08.04.2012, 16:00Zápasy mládeže

Do semifinále míří severomoravský výběr, který se zítra utká o finále Lekov Cupu.

49:00

48:30
    IS Sports Team 96 Výběr vstřelil branku!
    Těžko pochopitelný výpadek hráčů z Německa. Během chvilky se výběr ze severní Moravy ujímá vedení 7:1.

48:11
    O vítězi už nejsou sebemenší pochybnosti. Z utkání se stala spíš exhibice.

47:30
    Došlo k velkým zmatkům před brankou Ostbayernu a po asi pěti sekundách tvrdého boje se puk zčistajasna ocitl v brance.

46:39
    Krátce před konce poslední třetiny si výběr severní Moravy pojišťuje výhru ze samostatného úniku střelou bekhendem pod víko.

41:25
    Na trestnou lavici míří jeden z hráčů výběru severní Moravy.

39:47
    Zřejmě je rozhodnuto! Z přečíslení střílí IS Sports Team další branku a posílá výběr z Německa do těžké situace.

39:26
    Hráči severní Moravy dostali možnost přesilové hry, kterou krátce po jejím začátku využili dorážkou u tyče.

37:00
    Severomoravané na začátku posledního dějství dávají najevo, že to s postupem do semifinále myslí vážně.

34:01

Po úpravě ledové plochy začne třetí dějství.

34:00

33:00
    Zápas je vyrovnanou bitvu. Může rozhodnout každá maličkost.

29:00
    Hosté hrají v plné síle.

27:00
    Na trestnou lavici míří hráč Ostbayernského výběru za nedovolené bránění.

24:30
    Poměr sil na ledě se na minutu srovná. Jeden z hráčů německého výběru míří na trestnou lavici taktéž za sekání.

23:30
    Zápas mohl být otočen ve prospěch domácích! Místo dosažené branky ale rozhodčí rozpažuje a posílá na trestnou lavici moravského hráče za sekání.