R. Sobota – Podbrezová 0:3 (kon.) | L. Mikuláš – Lučenec 2:0 (kon.) | Michalovce – Myjava 1:4 (kon.)
Bodva Moldava – Dolný Kubín 3:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2:0 (1:0)
MŠK Novohrad Lučenec
sk Sobota 14.04.2012, 15:30 • MFK TATRAN Liptovský Mikuláš • MONACObet liga

Liptovským Mikuláš sa týmto víťazstvom dostal na šesťbodový rozdiel práve nad dnešným súperom z Lučenca. (17:20:42)

Skončil sa zápas 25. kola, v ktorom Liptovský Mikuláš vyhral 2:0 nad súperom z Lučenca. O góly sa v dnešnom stretnutí postarala dvojica hráčov, v 38. minúte poslal do vedenia domácich vystriedaný Tomko. Ďalší gól "Liptákov" prišiel v 54. minúte po presnom zásahu kapitána mužstva Šupeja.

90+2
    Po faule na strane hostí, pošle Šupej loptu do hry.

88
    Mižík stiahol za dres Lišivku, rozhodca píska faul.

87
    Rozhodca prerušuje hru, predošle Popikove zranenie sa opäť prihlásilo.

86
    Boškovič v súboji o loptu dopadol zle na chrbát, o pár sekúnd sa sám postavil z ihriska.

85
    Boškovič poslal loptu po čiare, na ktorú si nabiehal Tomko, rozhodca píska offside.

83
    Necelých desať minút nás delí do konca zápasu, v ktorom Liptovský Mikuláš vyhráva 2:0 po góloch Tomka a Šupeja.

82
    Faul v 16-tke domácich, Šavol pošle loptu do hry.

81
    Rozhodca prerušil hru, Szabo ostáva ležať na ihrisku a drží sa za krk, dúfajme, že to nieje nič vážne.

80
    Mižíkov ďalekonosný pokus preletel vysoko nad bránou.

78
    Z priameho kopu sa nič nestalo, pričom lopta si to nasmerovala do 16-tky.

77
    Žltá karta pre hráča hostí, Szabo dostal kartu za predošlí faul pred 16-tkou.

77
    Janec si obhodil obrancu, potiahol si loptu po čiare no nakoniec ho zastavil stredný obranca Lučenca.