Česko – Německo 3:2 (po s.n.)
Florida Panthers
2:3 (0:3, 2:0, 0:0)
New Jersey Devils
Sobota 14.04.2012, 01:00 • BankAtlantic Center, Sunrise (Florida) • Play-off NHL

Bezgólová třetí třetina tedy nakonec rozhodla o tom, že si New Jersey v sérii proti Floridě připisuje první výhru a dalo tak menší dárek svému brankáři Martinu Brodeurovi, pro nějž to je stá výhra v play-off. Já vám přeji do tohoto víkendu vše nejlepší a teď hlavně dobrou noc! (03:29:42)

60:00

59:52
    Puk od Kovalčuka těsně minul branku!

59:40
    BankAtlantic Centre na nohou, Florida v útoku.

59:21
    New Jersey se podruhé povedlo dostat puk ven z pásma, ten nakonec zakotvil právě na střídačce hostí.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí dvacetiminutovky.

58:55
    Theodore venku z branky!

58:14
    Skvělým zákrokem se prezentoval Theodore! Wolski velmi mizerně rozehrál před vlastní brankou, nechtěně tak nabil Parisemu, jenž tvrdou ranou donutil domácího brankáře k rychlému mrsknutí lapačkou a parádnímu zákroku pro diváky.

57:54
    Postavení mimo hru Floridy.

57:35

57:23
    Teď ale udělalo chybu, Sturm to však měl příliš těžké, když šel do dvou.

57:06
    New Jersey svírá domácí v jejich obranném pásmu.

56:24
    Židlický prostrkával puk před branku na Pariseho, ten ale mezi kruhy neuspěl a Florida tak nadále žije.

55:35
    Florida si trošku zavařila do závěru utkání, za zcela jasné hákování odešel za katr na dvě minuty Kris Versteeg.

55:21
    Oddechový čas pro hosty.

55:21
    Zakázané uvolnění New Jersey.

54:57
    Puk ideálně do jízdy dostal Kulikov, hodně napřáhl a tvrdou ranou rozduněl výstroj Brodeura.

54:20
    Puk se ocitl na střídačce New Jersey, hra opět přerušena.

54:07
    Brodeur trochu nejistě přikryl nahození Maddena ze středního pásma. Opět tu je reklamní pauza a úprava ledu.

Daniel Polách

Branky a nahrávky: 28. Bergenheim (Goc, Samuelsson), 36. Versteeg (Samuelsson, Fleischmann) - 7. Eliáš (Zubrus), 15. Zubrus (Clarkson, Brodeur), 15. Carter

Florida Panthers: Theodore (Clemmensen) - Campbell, Garrison, Weaver, Kulikov, Gudbranson, Jovanovski - Versteeg, Weiss, Fleischmann - Samuelsson, Goc, Bergenheim - Upshall, Matthias, Wolski - Kopecký, Madden, Sturm
    New Jersey Devils: Brodeur (Hedberg) - Fayne, Greene, Židlický, Salvador, Harold, Volčenkov - Kovalčuk, Zajac, Parise - Zubrus, Eliáš, Sýkora - Clarkson, Henrique, Ponikarovskij - Bernier, Gionta, Carter

Rozhodčí: Furlatt, StLaurent - Barton, Devorski