Florida – New Jersey 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 5:8 (kon.) | Nashville – Detroit 2:3 (kon.)
Vancouver – Los Angeles 2:4 (kon.) | Boston – Washington 1:2 (po pr.)
Boston Bruins
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Washington Capitals
Sobota 14.04.2012, 21:05 • TD Garden • Play-off NHL

Je za námi druhé utkání série mezi Bostonem Bruins a Washingtonem Capitals. I dnešní utkání muselo rozhodovat prodloužení, tentokrát se prosadili hosté zásluhou Backstroma a stav série je nerozhodný 1:1. (00:47:37)

82:56

82:56
    Washington právě vstřelil branku!
    Hosté ukončili dnešní utkání. Domácím se nepodařilo vyhodit, Johansson získal puk za brankou, přihrál zpět do levého kruhu a NICKLAS BACKSTROM se trefil přesně.
    Asistence: Marcus Johansson

82:49
    Backstromova střela mířila do masky Tima Thomase.

82:00
    Druhé prodloužení pokračuje ve stejném duchu jako první. Hra je plná osobních soubojů a oba týmy tvrdě bojují o výhru v dnešním utkání.

80:01
    Začalo druhé prodloužení.

První prodloužení branku nepřineslo, druhé prodloužení začne přibližně v 0:39.

80:00
    Prodloužení skončilo.

79:20
    Hosté zakládají další útok od vlastní branky.

78:40
    Hraje se ve vysokém tempu, hra je ale více bojovná než bohatá na střely na branku.

77:00
    Ovečkinova střela skončila v ochranné síti. Vhazovat se bude před Thomasem, střelu srazil někdo z domácích.

75:47
    Zakázané uvolnění Bostonu.

75:30
    Puk skončil v ochranné síti, vhazovat se bude před Holtbym.

74:36
    Chárovo nahození od modré čáry chytil Holtby.

74:31
    Holtby ukryl do své lapačky puk, který se odrazil zpoza brány.

72:48
    Thomas vyrazil střelu jen před sebe a dva hráči Washingtonu mohli střílet do odkryté branky. Oba dva se ale chtěli dostat k puku a nakonec jej ztratili.

71:42
    Marchand se mohl dostat do šance, poslední obránce hostů ale v pádu dokázal sebrat domácímu útočníkovi šanci na samostatný únik.

70:18
    Domácí teď mohou děkovat brankáři Thomasovi. Jay Beagle pálil z mezikruží pouze do lapačky Thomase.

70:05
    Polovina prodloužení je za námi. Po nahození domácích puk skončil v hledišti. Vhazovat se bude před brankářem Holtbym.

Jakub Šifel

Branky a nahrávky: 53. Pouliot (Rolston, Kelly) - 38. Brouwer (Ovečkin, Alzner), 83. Backstrom (Johansson)

Boston Bruins: Thomas (Khudobin) - Ference, Chára, Zanon, Seidenberg, Corvo, Boychuk - Peverley, Krejčí, Lucic - Seguin, Bergeron, Marchand - Rolston, Kelly, Pouliot - Thornton, Campbell, Paille
    Washington Capitals: Holtby (Sabourin) - Carlson, Alzner, Green, Hamrlík, Wideman, Schultz - Brouwer, Laich, Ovečkin - Semin, Backstrom, Chimera - Johansson, Beagle, Hendricks - Ward, Perreault, Aucoin

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Tom Kowal - Steve Miller, David Brisebois