Pondělí 16.04.2012, 21:00 • Emirates Stadium, Londýn • Anglická Premier League

Žlutá karta pro Aliho Al Habsiho za zdržování.

90
    Rozhodčí Andre Marriner nastavuje 5 minut navíc.

87
    Arsenalu se příliš nedaří dostat Wigan pod tlak, takže zřejmě budeme svědky velkého překvapení. Do konce zápasu ale ještě zbývá dost času.

86
    Druhé střídání Wiganu: odpracováno má Gomez, místo něj jde na hřiště Diamé.

85
    Theo Walcott upadl po souboji s Maynorem Figueroou a domácí se zlobí, že nebyl pískán faul. Rychlonohý domácí hráč by jinak šel sám na bránu.

82
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut a Arsenal stále prohrává 1:2. Dokáže s výsledkem ještě něco udělat nebo si Wigan odveze velice cenné tři body?

77
    Ali Al Habsi nedokázal trefit míč ve vápně a domácí se málem dostali do šance. Hosté to nakonec zvládli.

76
    Poprvé střídají hosté. Di Santa na place nahrazuje Sammon.

74
    V posledním střídání domácích Gunners přichází Alex Oxlade-Chamberlain, dohrál Johan Djourou.

72
    Žlutá karta pro Alexe Songa.

71
    Z protiútoku odcentroval Victor Moses na zadní tyč na Jordiho Gomeze, který z voleje napálil balon nad.

70
    Theo Walcott vybojoval roh, který rozehrál Robin van Persie, ovšem bez většího úspěchu.

65
    Gunners nejsou tak aktivní jako v závěru prvního poločasu, přesto se dá očekávat, že jejich tlak bude sílit. Jako by si Wigan nechali unavit.

64
    Hra pokračuje, Bacary Sagna je zpět na hřišti a po ošetření se nyní vrací i Franco Di Santo. Ještě si stihl utřít ruce od krve do černé bundy čtvrtého rozhodčího.