Bohem. Pr. – Varnsdorf 1:2 (kon.) | Sokolov – Opava 1:0 (kon.) | Třinec – Ústí n. L. 1:2 (kon.)
Most – Karviná 1:0 (kon.) | Táborsko – Sparta B 1:3 (kon.)
Bohemians Praha
1:2 (0:2)
FK Varnsdorf
Sobota 21.04.2012, 10:15 • Prosek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je pro dnešní den ze Střížkova vše. Za 14 dní napočtenou! (12:21:23)

Za týden čeká Bohemku malé pražské derby v Horních Počernicích, kde se utká se Spartou B a další domácí zápas je na programu v sobotu 5. května, kdy se od 10:15 na zdejší půdě představí SFC Opava.

Hosté si svým výkonem body zasloužili, nepouštěli domácí do velkých šancí a sami se trefili dvakrát do černého. Bohemka nepodala dobrý výkon a zmařila si tak vlastní chybou upevnění na druhé příčce.

Je za námi utkání 24. kola druhé fotbalové ligy, ve kterém jsme byli svědky prohry domácích Bohemians Praha 1:2 s hosty z Varnsdorfu. Před utkáním byli domácí jasným favoritem ale po špatném výkonu nechali všechny body hostům. První poločas byl z domácí strany velice slabí a jen díky Winterovi se šlo do kabin za stavu 0:2. Ve druhém poločase pak domácí zabrali a prakticky hosty nepustili do žádné gólové šance. Ovšem ale doplatili na vlastní chyby a velkým tlakem z konce zápasu dokázal snížit pouze z penalty v nastaveném čase Flachbart.