Arsenal – Chelsea 0:0 (kon.) | Aston Villa – Sunderland 0:0 (kon.) | Blackburn – Norwich 2:0 (kon.)
Bolton – Swansea 1:1 (kon.) | Fulham – Wigan 2:1 (kon.) | Newcastle – Stoke 3:0 (kon.)
Queens Park – Tottenham 1:0 (kon.)
Fulham FC
2:1 (0:0)
Wigan Athletic
Sobota 21.04.2012, 16:00 • Craven Cottage • Anglická Premier League

Je za námi dnešní utkání. Po bezbrankovém prvním poločase nabídl druhý poločas mnoho zajímavých šancí. Wigan se dostal v 57. minutě do vedení. Vzápětí ale domácí vyrovnali a zvýšili aktivitu. Po několika šancích a hlavně po dvou trefách do brankové konstrukce to vypadalo na remízu. V závěru utkání ale Philippe Senderos přesnou hlavičkou rozhodl o výhře Fulhamu.

To je z dnešního utkání vše, přeji Vám hezký den. (17:53:23)

90+4
    Hosté se ocitli v ofsajdu a jejich šance na vyrovnání jsou již velmi malé. Do konce utkání zbývá několik vteřin. Diváci začínají opouštět stadion.

90+3
    Domácí drží míč a dnes si zřejmě odnesou z utkání 3 body.

90+1
    Rozhodčí přidává k druhému poločasu čtyři minuty.

89
    Fulham právě vstřelil branku!
    Domácí rozehrávali přímý kop z levé strany. K jeho rozehrání se postavil John Arne Riise. Na jeho centr si naskočil PHILIPPE SENDEROS, který hlavou poslal míč k pravé tyči.

88
    Dnešní utkání sleduje 25 689 diváků.

87
    Střídající Kerim Frei viděl žlutou kartu.

84
    Moses šel sám na branku, rozhodčí ale jeho akci přerušil kvůli ofsajdu.

82
    Domácí rozehrávali přímý kop od pravé postranní čáry. S centrem do vápna si poradila obrana Wiganu. U míče zůstali domácí a po přihrávce Duffa z pravé strany se míč odrazil od obránce hostů do zad Senderose. Míč rozvlnil síť a už to vypadalo na druhou branku, míč však rozvlnil pouze boční síť.

81
    Domácí poprvé střídají. Ze hřiště odchází Danny Murphy a místo něj nastupuje Kerim Frei.

78
    Velká šance domácích opět nekončí gólem. Dempsey pálil z levé strany a Al Habsi vyrazil míč pouze k Pogrebnyakovi. Ten atakován obránci poslal míč směrem na branku a míč skončil na levé tyči. Obránci Wiganu poté uklidnili situaci.

76
    Hosté naposledy střídají. Ze hřiště odchází James McCarthy a místo něj si zahraje Ben Watson.

75
    Wigan v devíti brání na hranici vápna. Domácím se nedaří projít přes tolik hráčů.

71
    Domácí okupují pokutové území Wiganu. Dempseyho rána z hranice vápna byla zablokována a míč získali hosté.

68
    Pogrebnyak byl opět v gólové šanci. Po centru z pravé strany se dostal k hlavičce, kterou vyrazil brankář Al Habsi nad břevno.

67
    Střela Riiseho mířila přesně k levé tyči. Střele ale chyběla razance a brankář Al Habsi míč chytil.