Karviná – Jihlava 1:1 (kon.) | Varnsdorf – Brno 1:2 (kon.) | Znojmo – Třinec 0:0 (kon.)
MFK Karviná
1:1 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 29.04.2012, 17:00 • Městský stadion v Ráji • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Diváci dnes viděli asi spravedlivou remízu. Karviná sice vedla, ale Jihlava v závěru srovnala a za své představení si nejspíš bod zasloužila. (18:51:52)

90
    Žlutou kartu inkasuje ještě Obert.

90
    Tecl prošel přes Hrtánka a tvrdě vystřelil - Paleček zasahuje.

86
    Jihlava potřetí střídá, když Gavrič nahrazuje Šilingera.

85
    Na plac jde nová akvizice z Baníku Ostrava Juřena. Střídá Vránu.

84
    Jihlava teď hoří v obraně, Blažek nejistě zasahuje proti střele Vladaviće i centru z druhé strany.

82
    Zanedlouho je dalším potrestaným domácí Bolf.

82
    Dalším potrestaným žlutou kartou je jihlavský Šilinger.

80
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Po rohovém kopu se balon dostal k Obertovi a ten tečovanou ranou od tyče šourákem skóruje! Srovnává tedy IGOR OBERT.

73
    I karvinský trenér Marek Kalivoda střídá. Bartozel nahradil Gondu.

70
    Následuje další střídání. Veselý si přijde zahrát za Da Silvu.

66
    Jihlava reaguje střídáním. Za Komárka si přijde zahrát Sedláček.

61
    Karviná právě vstřelila branku!
    Beci Jihlavy teď prodloužili hlavou balon za sebe, kde číhal ADMIR VLADAVIĆ a své sólo bezpečně zakončil.

58
    Mešanović z úhlu pálí do boční sítě.

49
    Savić teď doslova sundal Karlíka a vidí další žlutou kartu.

46
    Hned v úvodu hezky pálí dva metry nad bránu Vrána.

46

V první půli jsme viděli vyrovnanou partii. Po úvodních deseti minutách byli aktivnější hosté a v jejich prospěch měla být nařízena penalta. Zhruba od 22. minuty převzali taktovku domácí a byli častěji na míči. I jim byl podle všeho upřen pokutový kop.