Auxerre – Brest 4:0 (kon.) | Nancy – Caen 1:1 (kon.) | Rennes – Ajaccio 3:1 (kon.)
Saint-Étienne – Dijon 1:0 (kon.) | Sochaux – Bordeaux 0:3 (kon.) | Valenciennes – Nice 2:0 (kon.)
Lille – PSG 2:1 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
1:1 (0:0)
SM Caen
Neděle 29.04.2012, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Hezký zbytek víkendu. (18:51:41)

Utkání končí asi spravedlivou remízou. Po nezáživné první půlce přišla druhá, která již byla o něco fotbalovější. Caen dostal do překvapivého vedení v 52. minutě rukou Niang, branka však byla uznána. Nancy se dočkalo srovnání v 81. minutě, kdy se po pěti minutách na hřišti prosadil střídající Moukandjo, který nadvakrát překonal hostujícího brankáře Thebauxe.

90+4
    Už běží poslední minuta nastaveného času. Vypadá to, že nám duel směřuje k dělbě bodů.

90+3
    Z voleje to zkoušel pohotově Moukandjo, střela mu ale vůbec nesedla.

90+1
    Zápas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Přímý kop Nancy rozehrál Haidara, jeho pokus ale letěl půl metru nad horní tyč.

89
    Kartu žluté barvy obdržel Montaroup.

88
    Poslední střídání hostující lavičky. Na posledních pár minut si zahraje Frau, dolů putuje Bulot.

88
    Střela v podání Karaboueho postrádala patřičnou přesnost.

86
    Caen střídá. Vlažným krokem opouští hrací plochu Seube, do hry se místo něj podívá Mbone.

84
    Obrovské zmatky v hostující obraně nedokázali domácí trestuhodně potrestat. Jeden z hráčů se zjevil z ničeho nic naprosto sám před branou, své šance se ale zalekl.

81
    Nancy právě vstřelilo branku!
    BENJAMIN MOUKANDJO se ukázal býti pravým žolíkem! Pouhých pět minut stačilo tomuto střídajícímu hráči na to, aby nadvakrát překonal brankáře Thebauxe a srovnal tak k radosti ochozů stav na 1:1!

78
    Domácí Traore vypálil z voleje a míč skončil na břevně!

76
    Poslední změna v sestavě Nancy. Pro dnešek dohrál Mollo, do hry se místo něj zapojí Moukandjo.

75
    Na zemi leží po jednom ze soubojů hostující Nivet.

71
    Změnu v sestavě dělají také hosté. Hrací plochu opouští velice pomalým krokem autor kontroverzní branky Niang, kterého nahradí Kandia Traore.

69
    ...chvíli poté míří k postranní čáře také Bakar, který přenechává své místo na hřišti Karabouemu.