Atlético – Real Sociedad 1:1 (kon.) | Barcelona – Malaga 4:1 (kon.) | Sevilla – Real Betis 1:2 (kon.)
Mallorca – Rayo Vallecano 1:0 (kon.) | Zaragoza – Levante 1:0 (kon.) | Valencia – Osasuna 4:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Real Madrid 0:3 (kon.)
RCD Mallorca
1:0 (0:0)
Rayo Vallecano
Středa 02.05.2012, 20:00 • Iberostar Estadi (Palma de Mallorca) • Španělská LaLiga

Zápasem vás provázel Martin Chládek, který děkuje za pozornost a přeje hezký zbytek středečního večera. (21:49:48)

Mallorca slaví. Ve vyrovnaném zápase, kterému by více slušela remíza, vítězí domácí tým díky gólu Castra. Hosté byli v první půli lepší, ale gól se jim přes několik velkých šancí nepodařilo dát.

90+3
    Běží poslední minuta nastavení.

90+2
    Žlutou kartu vidí za ostrý zákrok hostující Lass.

90+2
    Vallecano obléhá domácí branku...

90
    Hosté na nic nečekají a posílají před domácí branku dlouhé nákopy.

88
    Třetí střídání na domácí straně: Nsueho nahradil Bigas.

86
    Castro měl na noze gólovou pojistku pro domácí tým, ale z úhlu napálil balon mimo tyče! To byla tutovka.

85
    Poslední střídání hostů: odešel Movilla, nahradil ho Michel.

84
    Střídá Mallorka: místo Pereiry nastupuje Cendros.

83
    Akce domácích do otevřené obrany Vallecana. Z dobré pozice pálil Alfaro a o decimetry minul pravou tyč Cobeňovy branky!

82
    Dohrál nejlepší hostující hráč Tamudo, nahradil ho Delibasic.

81
    Hosté zůstávají nastěhováni na polovině Mallorky, ale k brance se nemůžou protlačit.

79
    Vallecano se pokouší o platonický tlak, ale jeho akce nemají žádnou myšlenku.

77
    Hostující Arribas dostává žlutou kartu.

76
    Hosté se ubránili a hra se přesunula rychle na druhou stranu, kde se po závaru dostal ke střele Tamudo a těsně minul domácí branku!