Feyenoord – Heracles 4:1 (kon.) | Groningen – Breda 1:1 (kon.) | Utrecht – Arnhem 2:2 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
4:1 (1:0)
Heracles Almelo
Středa 02.05.2012, 20:00Nizozemská Eredivisie

Dobrou noc. (21:50:16)

Také ve druhém poločase se sudí rozhodl nenastavovat a myslím si, že to hostům v tomto deštivém počasí za takto rozhodnutého stavu ani vadit nebude. Feyenoord si připsal hladkou výhru a uhájil tak svou dosavadní druhou příčku.

89
    Feyenoord naposledy střídá. Ze hřiště odchází kapitán Vlaar, který přepouští své místo Nelomovi.

87
    Z levé strany to zkoušel Bakkal, Pasveer jej však tygřím skokem vychytal. Následně kopali domácí roh, ten ale žádné větší vzrušení nepřinesl.

85
    Rychlý protiútok domácích končí na pozorném Pasveerovi.

85
    Míč skončil na tyči!

84
    Heracles bude kopat přímý kop z velice nadějné pozice.

82
    Manu nahrazuje Cisseho.

81
    El Ahmadi teď přepadl ve vápně přes bránícího hráče a domácí fanoušci se dožadovali pokutového kopu. Ten ale odpískán nebyl.

80
    Hra se nám po třech rychlých gólech uklidnila.

74
    Dolů jde Gouriye, nahradí jej Pedro. Pro hosty jde o poslední změnu v sestavě.

72
    Heracles právě vstřelil branku!
    Heracles se po skrumáži před domácí svatyní dočkává snížení. Čestný úspěch outsidera zaznamenává WILLY OVERTOOM.

70
    Střídá také domácí kouč. Trávník opouští Clasie, do hry se naopak zapojí Mokotjo.

67
    Heracles střídá. Brunse nahrazuje Belterman.

65
    Feyenoord právě vstřelil branku!
    Pětašedesátá minuta je pro rotterdamský mančaft hodně povedená! Další branku domácího klubu střílí RUBEN SCHAKEN.

65
    Balon se snesl na hlavu SEKOU CISSEHO, který navyšuje náskok domácích!

64
    Rohový kop pro Feyenoord.

63
    Nyní ale měli hosté dobrou možnost ke snížení! Mulder se ale prezentoval skvělým zákrokem, když vytěsnil míč na horní tyč!