AC Milán – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Catania – Bologna 0:1 (kon.) | Janov – Cagliari 2:1 (kon.)
Parma – Inter 3:1 (kon.) | Juventus – Lecce 1:1 (kon.) | Fiorentina – Novara 2:2 (kon.)
Lazio – Siena 1:1 (kon.) | Cesena – Udinese 0:1 (kon.)
ACF Fiorentina
2:2 (0:2)
Novara Calcio
Středa 02.05.2012, 20:45Italská Serie A

To je dnes ode mě vše, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalších on-line přenosů na počtenou. (22:43:36)

A je dobojováno! Domácí v druhém poločase zabojovali a srovnali nepříznivý stav utkání z první půle. V závěru utkání mohli rozhodnout oba dva celky, ani jeden z nich se ale již neprosadil. Pro Novaru je dnešní utkání velmi hořké, protože se tím zpečetil jejich sestup.

90+3
    hostující Rigoni se výborně uvolnil ze strany na střed a vystřelil, jeho střelecký pokus mířil těsně nad branku Fiorentiny.

90+3
    Vysoký míč z hlouby pole likviduje hostujíc obrana.

90+2
    Hráči "Fialek" kombinují v okolí půlicího kruhu.

90+1
    Domácí se usazují v obranné polovině Novary.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Poslední střídání Novary. Odchází dnešní jednogólový střelec Jeda, přichází Paci.

89
    Novara uklidňuje hru a zakládá další útok.

88
    Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou.

87
    Domácí mohli utkání zcela obrátit! Po rychlém protiútoku se Montolivo prodral přes několik obránců a vystřelil, jeho pokus o hattrick na poslední chvíli zablokovala hostující obrana.

86
    Centr Gemitiho do vápna byl velmi nepřesný a skončil v zámezí.

85
    Novara je nyní aktivnější než domácí, kteří vyčkávají na hosty v hlubokém bloku.

83
    Centrovaný míč do šestnáctky Fiorentiny odhlavičkoval do bezpečí dobře pozičně hrající Natali.

82
    Útočníka Jeda se provinil v souboji o míč nedovoleně. Míče se zmocnili domácí hráči.