Slavia – Mladá Boleslav 3:2 (po pen.) | Liberec – Jablonec 0:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 0:2 (kon.)
Slavia – Jablonec 2:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:2 (0:0)
FK Mladá Boleslav
Sobota 30.06.2012, 15:00 • "U Hájku" - Čelákovice • Ministerský pohár

V 16:45 hodin se na zdejším pažitu představí ve finále poháru týmy Slavia Praha a Jablonec. Také z tohoto utkání bude samozřejmě připraven podrobný online přenos. (16:15:17)

Máme za sebou utkání o 3. místo, v němž nakonec zaslouženě vítězí Mladá Boleslav. Ta byla po celých sedmdesát minut aktivnějším týmem, dvakrát skórovala a ještě několik svých šancí neproměnila. Na turnaji tak končí třetí, mistru Gambrinus ligy v loňském ročníku Slovanu Liberec náleží čtvrtá příčka.

69
    Z hranice vápna střílel Chramosta, Hauzr dobrým zákrokem vyráží.

67
    Velezkušený Janů vyrobil hrubku a Kulič byl naprosto sám před Hauzrem, který mu zmenšil střelecký úhel a znemožnil zakončit.

64
    Blažek svým tvrdým, leč velmi nepřesným pokusem ohrozil tak maximálně veverky na stromech za Millerovou brankou.

63
    Liberečtí v posledních minutách působí leklým dojmem a nic nenasvědčuje tomu, že by Boleslav o výhru měla přijít.

62
    Bořil centrem oslovil Chramostu, jemuž míč skočil a poté pálil vysoko nad.

61
    Miller nejprve vyrazil Morozenkovu střelu a počíhal si i na následný pokus Hadaščoka.

59
    Po Bořilově přiťuknutí si Petr Tvrdý zpracoval balón a poté těsně přestřelil Hauzrovu branku.

58
    Ščukovu tvrdou střelu s námahou vyráží gólman Hauzr.

57
    ... Jakuba Mareše střídá Marek Kulič.

57
    Boleslav střídá. Jana Štohanzla nahrazuje Matej Sivrič...

56
    Jan Blažek se snažil vymodlit si penaltu, místo toho dostává žlutou kartu za řeči k rozhdočímu Hrubešovi.

56
    Štohanzl po centru Tvrdého v ofsajdu.

54
    Ofsajd Mareše a faul Morozenka. To byly události posledních vteřin.

53
    Další střídání Liberce. Michaela Rabušice nahradil Petr Novotný.

51
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Gólman Hauzr vyběhl daleko ze své branky. JAN CHRAMOSTA si ho na velkém vápně obhodil a poté již zakončoval do opuštěné branky.