Novopolock – CZ Bělehrad 3:4 (kon.) | Machačkala – Honvéd 1:0 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Arnhem 4:4 (kon.)
Rustavi – Plzeň 1:3 (kon.) | Olimpija Lublaň – Tromsø 0:0 (kon.) | Soligorsk – Ried 1:1 (kon.)
APOEL – Senica 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Thór 3:0 (kon.) | Trnava – Sligo Rovers 3:1 (kon.)
AIK Stockholm – Hafnarfjördur 1:1 (kon.) | Rapid Buk. – MYPA 3:1 (kon.) | Twente – Inter Turku 1:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Fehérvár 1:1 (kon.) | Hajduk Split – Skonto FC 2:0 (kon.) | Vojvodina – FK Sūduva 1:1 (kon.)
Široki Brijeg – St Patrick´s 1:1 (kon.)
Anži Machačkala
1:0 (1:0)
FC Honvéd Budapešť
Čtvrtek 19.07.2012, 17:00Evropská liga (předkola)

Utkání je u konce. Druhý poločas nám toho už mnoho nenabídl. Favorizovaná Machačkala si v něm nevypracovala prakticky žádnou šanci a v té hostující zase selhal Délczeg. Za první půli, ve které vstřelil jediný gól zápasu Jucilei a domácí spálili i řadu dalších šancí, si ale fotbalisté Anži jednobrankové vítězství asi zasloužili. Odveta v Budapešti však může být ještě zajímavá. Dnešní program Evropské ligy ale ještě nekončí a moji kolegové Vám přináší i duel Plzně v Rustavi, který již má první poločas za sebou a Mladé Boleslavi proti Thor Akureyri, jež začíná za malou chvíli. (18:55:40)

90+3
    Domácí si přihrávají míč na vlastní polovině.

90+1
    Míč přes zeď poslal Vidovič. Mířil ale hodně nepřesně.

90+1
    Samba fauloval před vápnem Tchamiho, obdržel žlutou kartu a hosté navíc budou kopat zajímavou standardku.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Verneš to zkusil z dálky a ke štěstí Galubova se míč vytočil směrem ven od brány. Ruský brankář tak nemusel zasahovat.

88
    Tagirbekov pronikl po levé straně, ale nedokázal přesně odcentrovat a míč skončil za brankou.

88
    Sledujeme mnoho osobních soubojů, ale bez vyúsnění v podobě šance nebo zajímavějšího okamžiku.