AS Varese 1910
1:1 (0:0)
SK Slavia Praha
Čtvrtek 19.07.2012, 17:45Přípravný zápas

Je tu konec zápasu, který nakonec přinesl remízu 1:1. Slavia se dostala v 65. minutě do vedení po chybě brankáře Bastianoniho, když se prosadil Stanislav Vlček. Hned po necelých dvou minutách bylo ale srovnáno, když se trefil Damonte. (19:28:49)

90
    Hraje se poslední minuta druhé půle, nastavovat se pravděpodobně nebude nic.

87
    Zápas se blíží ke svému konci, u míče jsou hráči Slavie.

85
    Individuálně se snažil do vápna prosadit Milutinović, obranu soupeře ale nepřelstil.

83
    Další Dostálův centr odvrátila obrana italského týmu.

82
    Koreš si chtěl narazit míč s Dostálem, ten mu ale balon vrátil nepřesně.

80
    Koreš se pěkně uvolnil, jeho následný centr ale nedokázal zpracovat Tusjak.

78
    Další hromadné střídání Slavie. Odešli Latka a Kisel, místo nich nastupují Frejlach a Milutinović.

77
    Útočná akce italského týmu končí ofsajdem Pucina.

76
    Po rohu Kisela hlavou zakončoval Latka, mířil ale jen nad bránu.

74
    Koreš místo střely z dobré pozice volil ještě přihrávku na Kisela, to ale nebylo nejlepší řešení.

73
    Tusjakovi střela příliš nesedla a gólman Varese v pohodě míč schoval do rukavic.

71
    Po centru Dostála dopravil míč do brány Vlček, je ale mávaný a pískaný ofsajd.

70
    Po centru Tusjaka se k míči nedostal Kisel, balon mají opět hráči italského týmu.

69
    Slavia střídala. Odešel Hubáček a nastupuje Dostál.

67
    Varese právě vstřelilo branku!
    Slavia se z vedení dlouho neradovala. LORIS DAMONTE se prokličkoval vápnem a pohodlně překonal Berkovce - 1:1.

65
    Slavia právě vstřelila branku!
    Po zaváhání brankáře Varese, který po malé domů nedokázal odhlavičkovat míč se k zakončení dostal STANISLAV VLČEK a pohodlně posílá Slavii do vedení.

63
    Fotbalisté Slavie hrají stále celkem dobře, nedaří se jim ale dostat do zakončení.

60
    Tusjak přihrával Zmrhalovi, tomu ale střela ideálně nevyšla a gólman bez problémů zasáhl.