Myjava – Zlaté Moravce 2:2 (kon.) | B. Bystrica – Trenčín 2:0 (kon.) | Nitra – Ružomberok 1:1 (kon.)
FC Nitra
1:1 (1:0)
MFK Ružomberok
sk Sobota 21.07.2012, 19:30 • FŠ Nitra • Niké liga

Pre dnešok sa s vami lúči Tomáš Batiz, prajem vám príjemný zvyšok večera. (21:20:18)

Skončil sa zápas medzi Nitrou a Ružomberkom výsledkom 1:1. Prvý gól videlo 1200 divákov v 28. minúte, keď z ničoho nič prišla strela Šimoneka a skončila v sieti. Už, keď to vyzeralo, že tri body ostanú doma tak sa to zmenilo v 84. minúte, keď Serečin prekonal v súboji 1 na 1 brankára Chudého.

90+2
    Z rohového kopu sa nič neudialo a hlavný rozhodca Hrčka ukončil zápas.

90+2
    Rohový kop hostí.

90+2
    Ružomberok to skúša po pravej strane, v zápätí prichádza strela spoza 16-tky, tá je však zablokovaná.

90+1
    Nitra sa snaží o protiútok, Grman sa snažil o prihrávku v strede pola, tá však ostala na kopačkách Ružomberka, ktorý zrejme ukončí prvý polčas.

90
    Hlavný rozhodca nastavil dve minúty.

90
    Nestalo sa tak, loptu po nepresnej prihrávke Čeryho získali hostia.

90
    Nitra zakladá útok, uvidíme či na ľavej strane niečo vymyslí Čery.

89
    Vyzerá to tak, že sa tieto tímy rozdelia s remízou 1:1.

88
    V posledných minútach prichádza dvojnásobné striedanie hostí, na ihrisko prichádza dvojica Ivančík, Kroupa. Odchádza strelec jediného gólu domácich Šimonek a Soumah.

84
    Možno zbytočná žltá karta, ale patrilo to k oslave gólu, po ktorom si Serečin vyzliekol dres.

84
    Ružomberok dal gól!
    Po perfektnom oblúčiku sa dostal k lopte FILIP SEREČÍN, ktorý zoči voči brankárovi nezaváhal, práve naopak lišiacky posunul loptu popod padajúceho Chudého a lopta končí v sieti.

82
    Ružomberok je na teraz pri chuti, jedna šanca strieda druhú. Serečin sa obtočil okolo obrancu a spoza 16-tky vystrelil svojou ľavou nohou, všetko pokryl Chudý, ktorý zatiaľ drží čisté konto.

81
    Ružomberok sa v druhom polčase pokúša trošku viac ako v tom prvom o presný zásah, uvidíme či to zmení šanca Pekára. Nestalo sa, strela Pekára z väčšej vzdialenosti skončila v náručí Chudého.

80
    Pekár si vymenil s loptu s Greššákom, následne prichádza dlhý center na 16-tku Nitry, tam už rozhodca signalizuje ofsajd.

80
    Z priameho kopu neprichádza vyrovnávajúci gól, centrovaná lopta skončila v náručí Chudého.

80
    Nedovolený zákrok na Jurkemíka, ktorý sa dostával pred 16-tku Nitry.

79
    Nascimento Cléber opustil ihrisko za čiaru, kde sa osvieži a za pár sekúnd je späť v hre.