Dunajská Streda – Šamorín 0:0 (kon.) | R. Sobota – Ružiná 0:0 (odl.) | Dolný Kubín – Šaľa 2:4 (kon.)

Dolný Kubín dal gól!
    Domáci napokon strieľajú kontaktný gól, ANDREJ BRČÁK kozmeticky upravil stav stretnutia.

79
    Šaľa dala gól!
    Na pohodlný náskok troch gólov posiela svoj tím MILAN MUJKOŠ. Šance domácich definitívne pochované.

57
    JÁN ČIRIK sa z bieleho bodu nemýlil, čím zaistil svojmu tímu už dvojgólový náskok!

57
    Bude nariadená penalta! Podolský zastavil postup hostí nedovolene, čím hosťom ponúkol pokutový kop!

49
    V úvode druhého polčasu sa hostia ujímajú vedenia! Zápas na svoju stranu strhol SZABÓ.

46
    Začal druhý polčas.

Prvý polčas skončil.

39
    Hostia zo Šale vyrovnávajú ešte pred polčasom! Do domácej brány presne namieril ONDREJ ČURGALI.