Pardubice – Bohem. Pr. 2:0 (kon.) | Slovácko – Botev Plovdiv 2:4 (kon.) | Příbram – Kunice 4:2 (kon.)
Parma – Slavia 3:3 (kon.)
FK Příbram
4:2 (0:2)
TJ Kunice
Sobota 21.07.2012, 16:00 • Startip Aréna, Příbram, Česká republika • Přípravný zápas

Příbram v generálce na ligu porazila Kunice 4:2. To je ode mne vše, děkuji za pozornost. (17:47:09)

89
    Příbram právě vstřelila branku!
    I druhý příbramský útočník TOMÁŠ KRBEČEK dává branku! Z rohového kopu dokopl míč za brankovou čáru a dal 4. gól Příbrami.

88
    Hosté se snaží dlouhými nákopy najít v pokutovém území své hráče, aby vyrovanali, ale domácí stopeři pracují zatím na výbornou.

86
    Ale obrana Příbrami si s ním poradila.

85
    Hosté doslova vybojovali rohový kop.

83
    Poslední minuty hrají častěji s míčem na kopačkách hosté, ale zatím si nic vážnějšího nevytvořili.

81
    Hostující Marek vyslal zajímavou střelu, ale ta šla nad domácí branku.

79
    Jenže střela hostí končí na příbramské zdi.

78
    Standardní situace pro hosty z Kunic. Míč asi 30 metrů od Hruškovy branky.

76

73
    Nyní se hra trošku uklidnila, domácí kontrolují průběh druhé půle.

70
    Střídání Příbrami, odešel Kalivoda a přišel Lafrance.

68
    Příbram hraje v druhém poločase jako vyměněná. Nyní je jasně lepší.

65
    Příbram během 20ti minut obrací skóre. Třetí příbramský gól dává opět MARTIN ŠLAPÁK! 3:2 pro Příbram.

61
    Rohový kop pro 1.FK.

59
    Příbram vyrovnává z rohového kopu! Do vzduchu se pověsil TOMÁŠ HÁJOVSKÝ a vyrovnal na 2:2.

57
    Rohový kop pro Příbram.

55
    Dnešnímu utkání přihlíží okolo 120 diváků.

53
    Příbram dává svojí první branku v utkání! Střídající příbramský kanonýr MARTIN ŠLAPÁK dává ještě domácím naději na lepší výsledek.

Michal Mezera

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 53. Šlapák, 59. Hájovský, 65. Šlapák, 89. Krbeček - 5. Rejhon, 22. Hyský

FK Příbram: Hruška - Štochl (33. Řezáč, 46. Šlapák), Hájovský, Trapp (46. Kvída), Mišůn - Pilík P., Kalivoda (69. Lafrance), Pilík T. (81. Kana), Mareš - Danoski (75. Kraus), Střihavka (46. Krbeček).
    TJ Kunice: Šebek - Kopta, Hell, Hyský, Radoš - Kordiak, Balšánek (46. Marič), Tenkl, - Rejhon, Dvořák - Brabec (46. Paprčiak).