Pardubice – Bohem. Pr. 2:0 (kon.) | Slovácko – Botev Plovdiv 2:4 (kon.) | Příbram – Kunice 4:2 (kon.)
Parma – Slavia 3:3 (kon.)
FK Pardubice
2:0 (0:0)
Bohemians Praha
Sobota 21.07.2012, 10:30 • Lázně Bohdaneč • Přípravný zápas

Kvalitní přípravné utkání tak nakonec skončilo výhrou Pardubic v poměru 2:0. Hezký zbytek víkendu z Lázní Bohdaneč. (12:21:33)

86
    Hosté ještě čtyři minuty před koncem střídají, když odešel Jiří Böhm a nastoupil Oleg Duchnič.

82
    Šance Böhma, který se dostal do zakončení ze strany, ale Frydrych opět dokázal míč vytlačit mimo tři tyče.

79
    Další změna u domácích: odstoupil Dittrich a na hřiště se vrátil Jan Javůrek.

73
    Velká šance Dittricha po příhře Dubského, ale Štěpanovský nohou vykopl na roh.

70
    Pardubice právě vstřelily branku! Hundák nádherně mezi beky poslal Jana JEŘÁBKA, který v koncovce obešel i Štěpanovského a do prázdné branky upravil na 2:0.

67
    Pardubice právě vstřelily branku! V době kdy se zdálo, že pražané přebírají otěže zápasu, unikl po pravé straně Nesvadbovi David PETRUS, dostal se až k brance a otevřel skóre - 1:0

66
    Přesná a dalekonosná střela Grznára pod břevno, ale Frydrych míč vytlačil nad branku.

62
    Další střelu Kuzmanoviče zablokoval Přibyl.

61
    Po chybě středu pardubické obrany se do vyložené šance dostal Kuzmanovič, ale trefil jen tyč domácí branky.

55
    Po rohu hostů hlavičkoval na přední tyči do boční sítě Nesvadba.

52
    Dnešní utkání sleduje 400 diváků.

46
    Do druhé půle střídání u domácích: Tischler za Němečka, Dubský za Řezníčka, Hundák za Javůrka a Janecký za J. Sklenáře.
    U hostů: Kuzmanovič za Macháčka.

46

44
    Střelu Vojty Frydrych v pohodě kryl.

42
    Velká šance domácích,kdy Řezníček dával míč před branku, ale ani jeden z tří domácích hráčů se k míči nedostal.

31
    Půlhodina hry za námi. Zatím je k viděný fotbal ve velmi slušném tempu, ale chybí branky.