Pardubice – Bohem. Pr. 2:0 (kon.) | Slovácko – Botev Plovdiv 2:4 (kon.) | Příbram – Kunice 4:2 (kon.)
Parma – Slavia 3:3 (kon.)
Parma Calcio 1913
3:3 (1:1)
SK Slavia Praha
Sobota 21.07.2012, 17:00Přípravný zápas

Je tu konec utkání, které nakonec přineslo šest branek. Po poločase, který skončil 1:1, se do vedení dostali hráči Parmy. Slavia ale dokázala po hodině hry v rozmezí tří minut zápas otočit a o vyrovnání se postaral až patnáct minut před koncem Lucarelli. (18:49:37)

90
    Hraje se poslední minuta hry a stav zápasu je stále 3:3.

88
    Po dalším rohu Parmy posílal Nitrianský míč na Hurku, ten se ale proti přesile nedokázal prosadit.

87
    K hlavičce se dostal Palladino, míč poslal těsně mimo.

86
    Výborně se teď prezentoval Čontofalský, který konečky prstů vyrazil gólovou střelu Musacciho. Následuje další roh Parmy.

85
    Po centru Belfodila se míč pohyboval ve vápně Slavie, sešívaní nakonec odvrátili na roh.

83
    Slavia střídá. Odešel Petrák a nastupuje Milutinović.

81
    Rychle z brány musel nyní Čontofalský. Belfoldovi zmenšil střelecký úhel a útočník Parmy vypálil mimo tři tyče.

80
    Rychlý protiútok Slavie skončil nepřesným centrem Vlčka.

76
    Slavia střídá. Místo Juhara si poslední minuty zahraje Tusjak.

75
    Parma právě vstřelila branku!
    Po rohu se hlavičkou prosadil ALESSANDRO LUCARELLI!

73
    Nitrianský si připsal další plusové body, když ve vápně čistým skluzem zastavil Belfolda.

72
    Po obloučku Zmrhala se k míči dral Hurka, blíže k němu měl ale gólman.

71
    Slavii teď hodně pomohli Nitrianský a následně Zmrhal, kteří předvedli ve vlastním vápně dva dobré defenzivní zákroky.

69
    Po centru ze strany se k hlavičce dostal Belfodil, mířil ale hlavou mimo.

68
    Po narážečce s Hurkou se ke střele odhodlal Dostal, mířil ale nad bránu.

67
    Střídání Slavie. Odešli Koreš a Kisel, místo nich si zahrají Vlček a Hurka.

65
    Slavia je při chuti, centr Juhara teď musel odvracet Paletta.

63
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slavia dokonce už vede, když JAN VOŠAHLÍK vystihl malou domu Acquaha a následně prostřelil brankáře Miranteho!

Petr Bílek

Branky: 26. Amauri, 49. Gallopa, 75. Lucarelli - 14. Koreš, 61. Kisel, 63. Vošahlík

Parma Calcio 1913: Mirante - Santacroce, Fideleff, Morrone, Paletta, Gobbi, Biabiani, Valdes, Ninis, Amauri, Pabon
    SK Slavia Praha: Čontofalský - Nitrianský, Latka, Hubáček, Čonka - Petrák - Koreš, Jarolím, Kisel, Juhar - Škoda