Teplice – Roudnice 2:0 (kon.) | HFK Olomouc – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 1:2 (kon.)
FK Teplice
2:0 (1:0)
SK Roudnice nad Labem
Neděle 22.07.2012, 16:30 • Na Stínadlech, Teplice • Přípravný zápas

Rozhodčí nenastavoval ani ve druhé půli. Teplice tak v generálce na první ligu porazily třetiligovou Roudnici 2:0. Neviděli jsme nijak dramatické utkání, ve kterém domácí v poklidu došli k vítězství. Roudnice ukázala, že hrát fotbal umí, na Teplice to však nestačilo. Skóre otevřel v 27. minutě Mahmutovič, výhru pak pojistil v 77. minutě Vondrášek.

Teplice startují ligu za týden domácím utkáním s Mladou Boleslaví. (18:19:12)

89
    Nyní hráči Roudnice sympaticky kombinovali, ale obranu Teplic výrazněji neohrozili.

88
    Na druhé straně budou kopat roh i fotbalisté Roudnice.

87
    Přetažený centr se snažil stihnout Melunovič, ale nakonec skončil v zámezí. A to i s míčem.

87
    Jindráček v rohu hřiště nastřelil hostujícího obránce, takže domácí budou mít výhodu rohového kopu.

85
    Brožík se pustil do útočného výletu. Před vápnem Teplic pak našel Vobořila, kterého však domácí zpacifikovali. Hosté hrající v modrých dresech se tak alespoň krátce dostali na soupeřovu polovinu hřiště.

84
    Tepličtí kontrolují hru, hostující Roudnici evidentně docházejí síly.

82
    Další střídání v podání Teplic. Ljevakovič byl trochu zraněný, tak uvolnil místo Ježdíkovi.

79
    Za polovinou hřiště byl faulovaný hostující Mareš. Roudnice bude rozehrávat.

77
    Teplice právě vstřelily branku!
    Zmatku před roudnickou brankou využil TOMÁŠ VONDRÁŠEK, který doklepl míč do sítě. Domácí tak přece jen překonali obranný val Roudnice.

73
    Současně s Mahmutovičem opustil hřiště i Veverka. Toho nahradil Jindráček.

73
    Změna v sestavě u Teplic. Místo střelce úvodní branky Mahmutoviče už běhá po trávníků Melunovič.

70
    U rohového praporku si vytvořil prostor teplický Krátký a následně poslal před branku hostů jedovatý centr.

67
    Roudnice vystřídala i potřetí. Místo Kratochvíla vyběhl na trávník Soukup.

66
    Tepličtí dobývají defenzivu Roudnice, která pracuje velmi pozorně.

64
    Tepličtí drží míč, ale nevypadá to, že by v nejbližší době měli přidat další gól.