Vyšehrad – Benešov 2:1 (kon.) | Hodonín – Bohunice 1:2 (po pen.) | Litvínov – Souš 3:1 (kon.)
Ostrov – Tachov 1:5 (kon.) | Česká Skalice – Náchod 0:4 (kon.) | Dobrovice – Admira Praha 0:2 (kon.)
Nové Strašecí – P. Kopanina 5:0 (kon.) | Libiš – Brozany 0:2 (kon.) | Doubravka – Hořovicko 2:1 (kon.)
Lovosice – Žatec 2:1 (po pen.) | Uhříněves – Český Brod 1:0 (kon.) | Semily – Nový Bydžov 0:2 (kon.)
Ústí n/O – Holice 1:2 (kon.) | Dvůr Králové – Union 2013 4:0 (kon.) | Mutěnice – Spytihněv 7:0 (kon.)
Dolany – Hranice 0:7 (kon.) | Nový Jičín – Lískovec 2:1 (po pen.) | Kozmice – Havířov 0:2 (kon.)
Morkovice – Zlínsko 1:3 (kon.) | Přerov – Vyškov 2:3 (kon.) | Bystrc – Tasovice 1:0 (po pen.)
Šumperk – Mikulovice 0:2 (kon.) | Pelhřimov – Líšeň 1:3 (kon.)
po penal.
FK Hodonín
1:2 (0:1)
TJ Tatran Bohunice
Neděle 22.07.2012, 10:30 • Hodonín - Rybáře • Pohár FAČR

Na závěr dodávám, že Tatran Bohunice dostává do prvního kola poháru České pošty třetiligový Prostějov. (12:43:49)

Z Hodonína se zatím loučím a od 17 hodin se přihlásím z brněnského Žebětína, kde bude Dosta Bystrc hostit Tasovice. Mějte hezkou neděli.

Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 4:2
    Střely mimo: 4:6
    Rohy: 3:5
    Fauly: 9:12

Je tu konec zápasu a Bohunice poprvé ve své historii postupují do prvního kola poháru, který nese název České pošty. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, Bohunice otevřely skóre Tonevem, nicméně druhý poločas byl v režii Hodonína, který vyrovnal a také měl velké množství šancí. Jenže druhý gól nepřidal a muselo se jít do penalt, a ty jak známo jsou velkou loterií. Lépe dopadly Bohunice, které se radovaly čtyřikrát a pouze jednou nikoliv. Hodonín z pěti pokusů pálil do černého pouze dvakrát.

90
    Tatran právě vstřelil branku!

Bohunice vítězí na penalty, rozhodující branku dal BORIS TONEV.

Boris Tonev ukončil penaltovou sérii a Bohunice postupují na penalty! Stav 2:4.

Reška snižuje k tyči, stav je 2:3 pro Tatran.

Jenže Kotol střílí metr vedle tyče, stále 1:3.

Bohunice mohou rozhodnout, když dá Martin Kotol.

Snížit musí Patrik Hlaváč a nedává. Napáli míč vysoko nad bránu.

Patrik Seknička ročník 1995 jde kopat penaltu a také dává. 1:3.

Vyrovnat se pokusí Zdeněk Kuřil....a nedává, vypálil po zemi vedle tyče.

Míč si nyní bere Tomáš Forman. Také dává s naprostým přehledem 1:2.

Marian Švrček jde za domácí a také dává 1:1.

David Vávra se trefuje pod břevno a dává na 0:1.

Na penaltu jde David Vávra.

Penalty mohou začít, jako první půjde kopat hosté.

90
    Je za námi devadesát minut, tedy základní hrací doba, před námi bude penaltový rozstřel, který rozhodne o postupujícím celku do dalšího kola.

87
    Blíží se závěr zápasu a vypadá to, že se dočkáme pokutových kopů, což bude zcela jistě zajímavá loterie.