Vyšehrad – Benešov 2:1 (kon.) | Hodonín – Bohunice 1:2 (po pen.) | Litvínov – Souš 3:1 (kon.)
Ostrov – Tachov 1:5 (kon.) | Česká Skalice – Náchod 0:4 (kon.) | Dobrovice – Admira Praha 0:2 (kon.)
Nové Strašecí – P. Kopanina 5:0 (kon.) | Libiš – Brozany 0:2 (kon.) | Doubravka – Hořovicko 2:1 (kon.)
Lovosice – Žatec 2:1 (po pen.) | Uhříněves – Český Brod 1:0 (kon.) | Semily – Nový Bydžov 0:2 (kon.)
Ústí n/O – Holice 1:2 (kon.) | Dvůr Králové – Union 2013 4:0 (kon.) | Mutěnice – Spytihněv 7:0 (kon.)
Dolany – Hranice 0:7 (kon.) | Nový Jičín – Lískovec 2:1 (po pen.) | Kozmice – Havířov 0:2 (kon.)
Morkovice – Zlínsko 1:3 (kon.) | Přerov – Vyškov 2:3 (kon.) | Bystrc – Tasovice 1:0 (po pen.)
Šumperk – Mikulovice 0:2 (kon.) | Pelhřimov – Líšeň 1:3 (kon.)
po penal.
FC Dosta Bystrc-Kníničky
1:0 (0:0)
TJ Sokol Tasovice
Neděle 22.07.2012, 17:00 • SK Žebětín. • Pohár FAČR

Bystrc postupuje do prvního kola, když zvládla penalty. Utká se proti Kroměříží. Z promrzlého Žebětína přeji hezký zbytek víkendu. (19:01:00)

90
    Bystrc právě vstřelila branku!

Dosta vítězí na penalty, rozhodující gól vstřelil PŘEMYSL FOUSEK. Celkové skóre na penalty 5:3, postupující a konečný výsledek je 1:0.

Na puntík jde Fousek...a je hotovo, přesná rána pod břevno 5:3.

Paul musí teď dát. A také se tak děje, krásnou technickou střelou překonal Kukletu 4:3.

Kopat nyní jde Straka. Rána doprostřed brány a 4:2.

Šuráň je dalším přesným střelcem, sníženo na 3:2.

Ladislav Jirásek zvyšuje na 3:1.

Za Tasovice si chystá míč Dostál a nedává. Kukleta vyráží.

Kapitán Bystrce Martin Janíček také s jistotou 2:1.

Za hosty jde střílet Helebrant. Opět s přehledem. 1:1.

Penalty začínají a první jde kopat Fiala. Dává na 1:0.

Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 2:5
    Střely mimo: 5:9
    Rohy: 4:6
    Fauly: 18:17

Je tu konec základní hrací doby a o postupujím musí rozhodnout penalty, gól jsme po devadesáti minutách neviděli. Bystrc měla velice dobré akce, ovšem hosté byli hlavně ve druhém poločase více nebezpečnější.

90
    Nastavují se dvě minuty.

87
    Dodám ještě jednou střídání, dohrál Dítě a na poslední minutky nastupuje Švarc.

87
    Další dobrá šance hostů, Blahušek nacentroval před Kukletu a tam byl hlavičkující Švarc, míč končí v náručí Kuklety.