Karaganda – Liberec 1:1 (po pr.) | Ventspils – Molde 1:1 (kon.) | Salzburg – Dudelange 4:3 (kon.)
Kirjat Šmona – Žilina 2:0 (kon.) | Ekranas – Shamrock 2:1 (kon.) | Zestafoni – Neftçi Baku 2:2 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Ulysses 1:0 (kon.) | Basilej – Flora 3:0 (kon.) | Debrecín – Skënderbeu 3:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Valletta 3:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Maribor 1:2 (kon.) | Reykjavík – Helsinki 1:2 (kon.)
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
2:0 (0:0)
MŠK Žilina
Úterý 24.07.2012, 18:30 • Haifa Municipal Stadium Kapacita: 14 002 • Liga mistrů (předkola)

To je ze zápasu Hapoel Ironi Kirjat Šmona - MŠK Žilina všechno. Děkuji Vám za pozornost a s přáním hezkého zbytku večera se s vámi loučím. (20:27:11)

Je konec! MŠK Žiliny končí jako slovenský šampion svoje účinkování v pohárové Evropě ve druhém předkole Ligy mistrů! Nad síly slovenského týmu byl izraelský šampion Hapoel Ironi Kirjat Šmona, který jde dál a utká se nejspíše s Neftči Baku.

Dnešní zápas vyhrává bohužel pro slovenský fotbal lepší tým, který měl po celý zápas velké množství šancí. Jen letmý pohled do statistik svědčí za vše. Domácí vyhráli na střely 19 - 6.

90+5
    Poslední šance Žiliny. Pich ale netrefuje dobře míč!

90+4
    Žilině se nedaří a postupu je stále více vzdálený! Barčíkův centr končí u Amose.

90+3
    Obrana Hapoelu míč odvrací.

90+3
    Deza vybojoval rohový kop pro Žilinu.

90+1
    Angelovičovi to dnes nejde a nyní ještě dostal žlutou kartu.

90+2
    První dvě minuty jsou už téměř minulostí a příležitost ze strany Žiliny stále nikde.

90
    Nastavení bude delší než se odhadovalo. Žilina má ještě pět minut k dobru.

90
    Barčík měl míč sám pro sebe, ale zaváhal a hned k němu přistoupili dva hráči a o míč ho připravili.

88
    Žilina nyní si vytváří šance před AMosem, ale žádná střela ho zatím výrazně neohrozila.

87
    Žilině ubíhá to co nyní tak nutně potřebuje, čas. Zbývá i s nastavení zhruba šest minut.

85
    Poslední střídání domácích. S velkým potleskem odešel Badash. Na jeho místo přišel Vahaba.

84
    Žilina se snaží nyní o závěrečný tlak. Amos nyní skončil na zemi.

82
    Piaček byl v ofsajdu, útok Žiliny zastaven.

81
    Trenér Žiliny Frans Adelaar naposledy střídá. Šulek je na závěr zápasu nahrazen Paurem.

80
    Žilina je po druhém gólu hodně zdecimovaná a zatím marně se snaží o přechod na útočnou polovinu.

79
    V tuto chvíli je zcela jasné, že prodloužení neuvidíme. Žilina potřebuje k postupu dát alespoň gól.