Karaganda – Liberec 1:1 (po pr.) | Ventspils – Molde 1:1 (kon.) | Salzburg – Dudelange 4:3 (kon.)
Kirjat Šmona – Žilina 2:0 (kon.) | Ekranas – Shamrock 2:1 (kon.) | Zestafoni – Neftçi Baku 2:2 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Ulysses 1:0 (kon.) | Basilej – Flora 3:0 (kon.) | Debrecín – Skënderbeu 3:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Valletta 3:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Maribor 1:2 (kon.) | Reykjavík – Helsinki 1:2 (kon.)
KR Reykjavík
1:2 (0:0)
HJK Helsinki
Úterý 24.07.2012, 21:15 • KR-Vollur • Liga mistrů (předkola)

Nakonec velmi zajímavé utkání je za námi. Sedmdesát minut se nic nedělo a oba týmy se trápily, nicméně závěrečná dvacetiminutovka přinesla tři branky, další velké šance a také žluté karty. Nakonec hostující favorit vítězí i v odvetě nejtěsnějším rozdílem a postupuje do 3. předkola. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera! (23:09:40)

90+2
    Ještě velká šance pro domácí, jenže Altason ve stoprocentní šanci míjí!

90+1
    Poslední střídání zápasu, ze hřiště odchází Hauksson a přichází Ludviksson.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty

90
    Za potyčku se Sadikem vidí kartu stejné barvy kapitán G. Sigurdsson.

90
    Žlutou kartu vidí hostující Sadik.

89
    Na druhé straně odpovídá Altason, nyní ale hosty dobře drží kapitán Wallén.

88
    Skvělou střelu vyslal Sadik, nicméně Thorgeirsson si připisuje skvělý zákrok.

87
    Těsně vedle pálí Pelvas.

85
    Nyní z hranice vápna vypálil E. Jónsson a byl blízko brance, ovšem pálí těsně mimo.

83
    Obrovská šance pro Helsinky, která však o pár decimetrů nekončí brankou!

81
    V dobré pozici pálil aktivní Sadik, ani tentokráte ale nebyl přesný.

80
    Tempo hry se v posledních deseti minutách výrazně změnilo a šance střídá šanci, hráči chtějí evidentně pobavit fanoušky na stadionu! Nyní je aktivnější domácí celek.

78
    Na druhé straně hrozil Sadik, tentokráte al zamířil asi o metr vedle.

77
    Ihned poté je tu standardní situace pro Reykjavík, jenže Hauksson posílá svůj pokus těsně nad branku.

76
    Domácí mohli zvýšit své vedení, jenže Sigurjónsson pálí z dobré pozice těsně vedle.

74
    Reykjavík právě vstřelil branku!
    Islandský celek se ale dočkal alespoň gólu útěchy, když se po přihrávce Snorrasona trefuje Emil Altason!

72
    Hosté ihned poté zvyšují své vedení, když po rohovém kopu Alha skóruje hlavou Mathias Lindström!