Japonsko – Švédsko 0:0 (kon.) | Nový Zéland – Brazílie 0:1 (kon.) | Kanada – Jihoafr. republika 3:0 (kon.)
USA – Kolumbie 3:0 (kon.) | V. Británie – Kamerun 3:0 (kon.) | Francie – KLDR 5:0 (kon.)
Nový Zéland
0:1 (0:0)
Brazílie
Sobota 28.07.2012, 15:30 • Millennium Stadium • Olympijské hry - ženy
Sledujte:

Tak to byl panečku závěr. Už to vypadalo, že Novozélanďanky odolají tlaku Brazilek a do 86. minuty se jim to i dařilo. Pak se však k míči dostala Cristianová a přelobovala vše, co jí stálo v cestě. Hráčky Nového Zélandu již nenašly sílu k odplatě a tak i své druhé utkání na turnaji prohrály 0:1.

Brazilky tak mají na svém kontě již 6 bodů, jejich dnešní soupeřky bod žádný.

Z mé strany je to prozatím vše a budu se těšit u dalších onlajn reportáží z LOH. (17:25:24)

90+3
    Žlutou kartu vidí za zdržování hry brazilská brankářka Andreiaová.

90+2
    Snaha o vysunutí Longové nevyšla. Míč byl příliš dlouhý a tak se bude vykopávat od brány Brazilek.

90+1
    Nový Zéland má ještě tři minuty, které se nastavují.

90+1
    Probíhá nastavený čas a míč mají Brazilky.

89
    Střídá i Brazílie. Odešla Fabianová a na hřiště se podívá Daianová.

88
    Trenér chce situaci oživit střídáním a ze hřiště tak stahuje Hassettovou, kterou nahrazuje Longová.

87
    Již moc nechybělo a Novozélanďanky by vyválčily velice cenný bod. Jenže brazilský tlak přinesl ovoce a nyní to budou mít Novozélanďanky velice těžké.

86
    Brazílie právě vstřelila branku!

Brazilky se dočkaly a mohou poděkovat Bindonové. Ta naprosto zbytečně vyběhla a snažila se míč chytit, jenže ten letěl přímo na nohu CRISTIANOVÉ, která brankářku přehodila a míč poslala přesně do sítě.

85
    Hoyleová vidí za svůj ostrý zákrok žlutou kartu.

84
    Brazilkám se nedaří kombinace a pozorná obrana Nového Zélandu má tak situaci o to jednodušší.

82
    Wilkinsonová, která jako jediná obdržela v zápase kartu odchází a nahradí ji Whiteová.

80
    Když opomeneme nastavený čas, tak nám do konce utkání zbývá deset minut. Nový Zéland by takovýto výsledek určitě bral.

79
    Jako blesk z čistého nebe mohla udeřit Wilkinsonová. Ta si šikovně pustila míč a nepříjemnou střelou vyzkoušela pozornost Andreiaové - ta byla pozorná.

77
    První střídání proběhne i na straně Nového Zélandu. S utkáním se loučí Moorwoodová a posledních přibližně patnáct minut si zahraje Yallopová.

76
    Přece jenom jsme se dočkali první žluté karty. Dostává jí po zbytečném faulu ve středu hřiště Wilkinsonová.

74
    Centr vyboxovala připravená Bindonová. Brazilky mají možnost zahrávat rohový kop.