Japonsko – Švédsko 0:0 (kon.) | Nový Zéland – Brazílie 0:1 (kon.) | Kanada – Jihoafr. republika 3:0 (kon.)
USA – Kolumbie 3:0 (kon.) | V. Británie – Kamerun 3:0 (kon.) | Francie – KLDR 5:0 (kon.)
Francie
5:0 (1:0)
KLDR
Sobota 28.07.2012, 20:45 • Hampden Park • Olympijské hry - ženy
Sledujte:

A je dobojováno. V prvním poločase jsme příliš mnoho šancí neviděli, ale ve 45. minutě se prosadila Georgesová a poslala Francii do vedení. Druhý poločas už byl ale v jasné režii Francouzek, které přidaly další čtyři branky a vyhrály 5:0 a do tabulky si připsaly důležité tři body, které je výrazně přiblížily k postupu do další fáze tohoto turnaje. To je z mé strany vše a těším se zase někdy o onlajnů. Přeji hezký zbytek sobotního dne. (22:37:44)

92
    Míč drží na svých kopačkách hráčky KLDR.

91
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Louisa Necibová vystřelila mimo.

89
    Nyní kombinují na své polovině Francouzky.

88
    U míče jsou hráčky KLDR, které se už nikam příliš neženou.

87
    Francie právě vstřelila branku!
    To už je debakl. Francouzky se opět radují. Na 5:0 zvyšuje střídající CAMILLE CATALAOVÁ.

85
    Fotbalistkám Severní Koreje se nedaří podržet míč. Dopředu se opět tlačí Francie.

84
    O vítězi zápasu je jasno, ale Francouzky se stále tlačí dopředu.

83
    Žlutou kartu uviděla Sonia Bompastorová.

82
    A po rohovém kopu viděli diváci další branku a opět padla do branky KLDR. Na 4:0 zvyšuje WENDIE RENARDOVÁ.

81
    Roh pro Francii.

80
    Druhý poločas mají ve své režii hráčky Francie, které deset minut před koncem vedou o tři branky a stále se tlačí před branku KLDR.

79
    Zakončila Camille Abilyová, ale její střela nebyla přesná.

78
    U míče jsou stále Francouzky, které vymýšlejí jednu útočnou akci za druhou.

77
    Nyní jim to ale nevyšlo a jejich útok skončil před velkým vápnem KLDR.

76
    Francie zakládá další útok. Dočkáme se další branky?

Jakub Kopřiva

Branky: 45. Georgesová, 70. Thomisová, 72. Delieová, 82. Renardová, 87. Catalaová

Karty:   54. Le Sommerová (FRA), 83. Bompastorová (FRA)

Francie: Bouhaddiová - Renardová, Georgesová, Soubeyrandová "C" (61.Abilyová), Francová, Bompastorová, Le Sommerová (62.Thomisová), Delieová(80. Catalaová), Necibová, Bussagliová, Thineyová
    KLDR: Yun Mi Jo - Nam Hui Kim, Myong Gum Kim "C", Chol Ok Ro, Song Mi Yun, Un Ju Choe (52. Song Hui Kim), Ye Gyong Ri, Myong Hwa Jon(73.Hui Sun O), Hyon Hui Yun, Un Hyang Kim(59.Chung Sim Kim)

Rozhodčí: Neguel Tehrese - Ndah Tempa, Rakotozafinoro Lidwine